Elixirman – úspěšný český spisovatel prodává bylinky na erekci

Na českém trhu se pohybuje nepřeberné množství výrobků na podporu erekce. Často se jedná o velké farmaceutické firmy, jejichž sídla jsou v zahraničí, jež je distribuují do Čech. Není v této oblasti proto moc běžné, aby majitelé ukazovali svou tvář a komunikovali jinak, než-li přes tiskové mluvčí. Ať už v Česku, tak v zahraničí.

U Elixirmana je to jiné, telefon Vám zvedne přímo majitel… , sám Claudio Depeyrac, na internetu dnes již celkem velmi známý člověk, který před pěti lety opustil korporátní svět, prodal svůj podíl v investiční firmě, napsal knihu Ukradený potenciál a začal ji prodávat sám na internetu. Kniha si velmi rychle našla spoustu čtenářů pro její, do té doby nezvyklý, úhel pohledu, jež kombinoval více jak pět vědních oborů. Tato rozmanitost a komplexnost oslovila čtenáře, že se jí prodalo přes neskutečných 3500 kusů, což je velmi kvalitní číslo, kterého s podporou velkých vydavatelů často nedosáhne většina spisovatelů u nás.

Tento člověk přehodnotil svůj život, když na téměř celý rok přestal kvůli sportovnímu úrazu chodit. Musel se to učit od začátku. Je patrné, že vzhledem k jeho činnostem byla jeho motivace vždy vysoká, proto jsme ho vyzpovídali nyní, zda nám poví, jestli se třeba nejedná o nějaký přestřelek, přeci jenom spisovatel a prodej pilulek na erekci, to k sobě moc nepasuje. O to zajímavější tento rozhovor však může být! Ne vždy má člověk možnost přímo slyšet člověka, jehož produkt může ovlivnit životy spousty lidí.

Celý rozhovor s Claudio Depeyrac naleznete níže:

Redaktor: Vítám tě v naší redakci. Na úvod bych se tě zeptal, jak se člověk s takovým životopisem dostane k prodeji prášků na erekci?

Claudio: Nemůžete lpět na životopisu, to je asi první věc, co bych chtěl zmínit. Ne, teď vážně, kdyby jste se mě zeptali před pěti lety, tak bych tomu sám nevěřil. Člověk se ale pořád vyvíjí a zjišťuje, že věcí, které si kdysi nemohl představit, tak se stanou a všechno to pak zpětně má i nějaký důvod.

Redaktor: Takže jak se spisovatel a úspěšný mladý člověk dostane k prodeji něčeho, co v mnoha lidech nevyvolává zrovna pozitivní představy?

Claudio: To je zajímavá otázka, možná bych to spíše zdůvodnil následovně. Lidé mají všeobecně problém přistupovat pozitivně k čemukoliv co neznají, zejména pokud se jedná o téma erotiky. V naší zemi je to tabu, když se třeba podíváte na Itálii, tak tam se sex řeší na veřejnosti pořád. Sex je součástí našeho života a je tu mnoho lidí okolo nás, kteří již sexuální život z různých důvodů nemůžou žít tak jako dřív. Ztrácejí plnohodnotný partnerský život. Já jsem se o toto téma začal zajímat a v současné době mohu říci, že Elixirman je kvalitní produkt, který je dokonce zdravější než bílé pečivo, co si každý den ti samí lidé kupují od svého pekaře. Pak je otázka zda se mám stydět, nebo se za dvacet let změní doba a budou se stydět ti pekaři, protože lidé budou vědět, že se doba změnila.

Redaktor: Chápu to správně, že tím, že dáváš své jméno do souvislosti s novou značkou Elixirman, tak je to známka důvěry pro případné zákazníky?

Claudio: To se musíš zeptat jich. Já si myslím, že ano. Určitě je podle mě rozdíl, když mluví přímo majitel, co danou firmu založil, než tiskový mluvčí. Za tím vším co děláme hledáme opět vyšší smysl a zase věřím, že se najde určitě spousta lidí, kteří budou říkat, že to děláme pro peníze, ale když si to člověk spočítá, tak jedna pilulka funguje většinou až 3 dny, takže 8 ks Vám vydrží skoro měsíc a stojí cca 1200 Kč i s poštovným. U konkurenčních výrobků se dostanete na trojnásobné částky, akorát, že oni dají více tablet, aby to vypadalo větší, ale ty tablety buď nefungují vůbec nebo musíte brát každý den prášek a vše se Vám prodraží, to na první pohled ale většinu lidí nenapadne, protože je potřeba k tomu zapojit logické myšlení.

Redaktor:Můžeš přesně specifikovat, o jaké přípravky se jedná?

Claudio: My jsme si dali jeden cíl, nebudeme hanit konkurenci, zákazníci sami poznají co je kvalitní. Třeba mi volá pán s dotazem a začíná se slovy: „zda jsme také podvodníci, jako všichni ostatní?“ Já mu odpovím, pokud se s námi chcete bavit v takovém jazyce, nemusíte od nás kupovat. Nemusíme prodávat každému a za každou cenu. Říkám, jsme seriozní produkt pro lidi, co mají seriozní zájem. Poté mi volá druhý zákazník a říká, že něco zkoušel a že ho po tom hrozně bolela hlava. Víme, co to je za produkt, ale zase, ať si zákazník vyzkouší náš a porovná si to. Důležité je hledat a mít zkušenosti, proto se také snažíme lidi vzdělávat, že větší balení neznamená vždy lepší investice. Jako když má žena větší prsa, neznamená, že bude lepší v posteli. Když něco funguje není potřeba velkých dávek.

Redaktor: A jak ses k tomu dostal?

Claudio: Mám kontakty po celém světě, také lidi, kteří již delší dobu podnikají v Asii. Ovšem na tyto byliny jsem narazil úplně náhodou, také jsem to nejprve vyzkoušel, abych měl osobní zkušenost a poznal jsem to hned. V České republice erektilní dysfunkcí trpí okolo 500 tisíc mužů, je to hodně mužů a já jsem přesvědčený o tom, že většině z nich dokážeme pomoci. Už si náš produkt pravidelně začínají objednávat i známé celebrity, ale jejich jména samozřejmě říci nemohu.

Kniha Ukradený potenciál byla velmi úspěšná. V České republice se jí prodalo přes tři a půl tisíce kusů.

Redaktor: S jakými problémy dokáže Elixirman pomoci?

Claudio: S velkou vážností k tomuto choulostivému tématu říkám, že je to: předčasná ejakulace, slabá erekce, krátký sex, nízké vzrušení, stres, obezita, cukrovky… to jsou nejčastější věci, které řešíme se zákazníky přes telefon.

Redaktor: Dobře, a jací jsou naopak lidé, na které Elixirman nefunguje?

Claudio: Nejhorší je to, když má člověk vyoperovanou prostatu, tito lidé mají bohužel nízké šance a z mých zkušeností, co od nich slýchám, tak jim často nepomáhá vůbec nic. Pakliže nám tito lidé zavolají a sdělí takovou diagnózu (ptáme se), pak je upozorňujeme, že je velké procento, že jim náš, ale ani jiný přípravek, nepomůže. V ostatních případech jsem si, až na výjimky, jistý, že jim Elixirman pomůže znatelně zlepšit jejich situaci, proto nabízíme i 2 ks na zkoušku, aby si to sami lidé mohli vyzkoušet a pak koupit větší balení. Nicméně naděje umírá, i v tomto případě, jako poslední. Včera jsem mluvil s pánem, co už objednával větší balení, potom co vyzkoušel 2 ks na zkoušku a říkal mi, že mu ozařovali kvůli rakovině prostatu a že jej doktoři upozorňovali, že to bude mít vliv na funkci. Pochvaloval si náš produkt Elixiriman a říkal, že má větší chuť na sex než předtím a navíc může vysadit prášky na vyšší tlak, protože ženšen obsažený v našem bylinném produktu mu jej snižuje.

Medicína do dnešního dne nedokázala zmapovat všechny cesty, které ovlivňují erekci, proto naděje umírá jako poslední. Mohou být dva lidé se stejnou diagnózou, ale s jinou úspěšností léčby, neboť na mnoho věcí se stále ještě nepřišlo.

Uzavírá Claudio.

Video s majitelem společnosti Elixirman – o jeho poslání a vizi – si můžete pustit zde.

Děkujeme za rozhovor a přejeme Elixirmanovi hodně štěstí, minimálně si to zaslouží za otevřenost, se kterou, jak už bylo v úvodu zmíněno, se často nesetkáváme. Více informací najdete na www.elixirman.cz

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X