Trápí Vás chronické potíže? Vyzkoušejte Bioinformační medicínu.

Co je Bioinformační medicína?

Bioinformační medicína je speciální terapeutická metoda, která nepůsobí žádnou bolest, nemá nežádoucí účinky a dokáže být velmi efektivní. Snaží se najít a odstranit přímou příčinu vašich potíží – na rozdíl od léčky klasickými léčebnými medikamenty, které se pokouší vždy řešit až následek.

Proč mají lidé potíže?

Velká většina zdravotních potíží vzniká důsledkem působení škodlivých faktorů na lidský organizmus. Mezi hlavní faktory patří: stres, chemikálie, elektrosmog, konzervanty, prach, radon, smog, plísně, viry, alergeny, amalgam, karcinogeny a mnohé další. Lidské tělo má vlastní cesty a způsoby na zotavení a nalezení rovnováhy. Pokud však na něj působí dlouhou dobu příliš mnoho těchto škodlivých faktorů, může se vlastní autoregulační schopnost přibrzdit nebo zcela zastavit.

Co je biorezonance?

Stejně jako tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, autopatie, ajurvédy nebo akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonance do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádu desítek, stovek a někdy i tisíců let. Biorezonance pomocí přístroje Bicom Optima II. generace je speciální terapeutický proces, vhodný pro diagnostiku a odstraňování potíží na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky může hrát zásadní roli při vzniku nemocí.

Kde můžete provést terapii?

Biorezonance Brno – Centrum Bioinformační medicíny MUDr. Kamila Beneše najdete v Brně na ulici Viniční – v areálu kliniky Viniční.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X