Tajná zbraň jménem fotopast

Máte problémy ochránit svůj majetek? Potřebujete vědět, jaká zvěř se pohybuje ve vašem revíru? Nebo prostě jen chcete mít přehled o tom, co se vám děje na zahradě během noci? S tím vším vám mohou pomoci fotopasti.

Vybírejte jen tu nejvyšší kvalitu!

Pokud přemýšlíte o tom, že byste si fotopast skutečně pořídili, pak se rozhodně nenechte zlákat levnými nabídkami výrobků z Asie, které sice nabízí zajímavou cenovku, ovšem jejich kvalita je na tak nízké úrovni, že taková fotopast je v podstatě nepoužitelná.

Pokud budete hledat skutečně osvědčeného výrobce, určitě by vám neměly uniknout fotopasti Acorn. Tyto fotopasti patří mezi vůbec nejoblíbenější na trhu a to díky své kvalitě zpracování a také kvalitě pořizovaného záznamu. Velkou výhodou je také jejich poměrně zajímavá pořizovací cena, která je nižší než u konkurence a i přesto se s nimi dá kvalita produktu srovnávat.

Co Acorn přináší?

Fotopast Acorn vám nabízí dokonalou techniku v kompaktním balení a zcela nenápadném designu. Acorn vám nabízí pořizování záznamu ve full HD, což v praxi znamená naprosto dokonalou čistotu pořízených snímků či videozáznamu. Ten si budete rovnou moci prohlédnout na velké LCD displeji, skrze který se vám také zobrazuje menu celého přístroje kompletně v češtině. Velmi potěší také snadný přístup ke slotu paměťové karty i k bateriím, které pohánějí celý přístroj.

Zajímavostí je také naprosto neviditelné snímání a tak nezpozorovatelné přisvětlování, díky kterému vám neunikne žádný detail. Přístroj dokáže díky svému GSM modulu odesílat fotografie a video přímo do mobilního telefonu či na e-mail, takže nemusíte mít strach, že byste mohli o pořízený záznam přijít. Ihned tak budete vědět, pokud fotopast zaznamená pohyb a navíc si jej budete moci i rovnou prohlédnout. Vyzrajete tak na všechny zloděje a získáte kvalitní snímky zvěře, která se před fotopastí projde.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X