Skoncujte za pomoci fyzioterapie Praha s bolestí zad

Bolí Vás často záda a rozhodli jste se vyhledat pomoc fyzioterapeuta? Profesionální přístup fyzioterapeutů najdete v rehabilitačním centru Rehazone, které sídlí v moderně zařízené rehabilitační klinice v Praze 12.

Zdejší rehabilitační centrum nabízí komplexní služby v oblasti fyzioterapii a přístrojové terapie, masáží a cvičení v moderně zařízeném fitness. Fyzioterapie Praha se snaží pomoci lidem, které sužuje bolest pohybového aparátu. Společně tak můžete vyřešit příčinu Vašich bolestí. Navíc pravidelný správný pohyb Vám může vrátit chuť k Vašemu oblíbenému sportu i běžnému životu. V našem rehabilitačním centru se můžete přihlásit také na skupinové lekce TRX. Přihlásit se můžete zde www.rehazone.cz.

Cviky pro zatížení celého těla pomáhají vybudovat pevnou a zdravou postavu. Při pravidelném cvičení můžete docílit rovnoměrného nárůstu svalové hmoty. TRX se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Při cvičení je jedna část těla vždy na podložce a druhá je zavěšená na TRX. Oblíbit si díky našemu rehabilitačnímu centru můžete Bosu, Zdravotní trénink, Kruhový trénink, pillates a jógu.

Také díky masážím Praha 12 můžete ulevit Vašim bolestem zad. Vybrat si můžete z pestré škály terapeutických i relaxačních masáží. Fyzioterapeutky preferují jako vhodný doplněk uvolnění zatuhlého svalstva masáž lávovými kameny, která pomůže uvolnit zablokování páteře. Mimo to může masáž lávovými kameny posloužit také k odreagování od každodenních starostí. Navštivte naše rehabilitační centrum a nechejte si poradit od profesionálů, jak se správně hýbat.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X