Prázdninové cestování

Cestujete o prázdninách nejčastěji autobusem, vlakem, autem, letadlem lodí, na kole nebo pěšky? Máte rádi rychle ubíhající krajinu, nebo si ji spíš pomalu vychutnáváte? Nebo přesuny raději prospíte a cestování je pro vás noční můra už týdny předem?

Pokud jsou důvodem vašich cestovacích nesnází oteklé končetiny a následně celé tělo, přesezení a tím pádem i celkový tělesný neklid a nervozita, využijte účinku enzymoterapie léku Wobenzym, který otoky a potíže s nimi spojené omezuje na minimum.

Dokáže totiž rozproudit lymfu, která je zásadní součástí imunitního systému a odvádí tělesné splodiny do žilního systému. Při dlouhém sezení, omezeném nebo stereotypním pohybu neproudí lymfatický systém ideálně a nežádoucí látky se v těle začnou hromadit.

Kvalitně vybraná směs enzymů obdobných jako ty, které užívá lidský organismus sám, tak spustí příslušné imunitní procesy a pomůže řešit i krizovou situaci.

Protože pomáhá i při otocích a spáleninách ze slunce, po delších túrách nebo zrychluje hojení po drobných zraněních, je skvělé mít s sebou přibalené i cestovní balení na samotný dovolenkový pobyt.

Množství tablet pro rodinu si spočítáte dle doporučené medikace (3 x 7 tablet Wobenzymu).

Více na www.wobenzym.cz.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.

X