Konec rýmy

Pokud jste svou několikaměsíční rýmu a kašel sváděli na rapidní rozdíly mezi teplotami venku a uvnitř, přetopenými suchými prostory a nedostatkem vitamínu D ze slunce, je zřejmé, že tento argument přestává být věrohodný. Jaro se přeci jen rozhodlo vystrčit první jarní kvítí a posvítit si na ně poněkud tepleji…

Pravá podstata dlouhodobého pseudonachlazení, kašle a bolení v krku, a to chronické postižení sliznic, ať už virového nebo bakteriálního původu, je totiž způsobeno dlouhodobě oslabenou nebo lokálně nefunkční imunitou příslušných tkání. Nic víc, nic míň.

Cesta k fyzické a následně psychické pohodě je zdánlivě snadná – rozhodnout se to řešit. Ale sami víme, že se vším je třeba začít v hlavě a největší překážkou jsme si se svými stereotypy chování právě my sami.

Pokud se tedy přes tento „bod zlomu“ ve svých mozkovnách přehoupneme, stačí už „jen“ řádný odpočinek, bohatá strava na vitamíny a minerály, litry čisté, nejlépe teplé vody a 3x denně 5 dražé léku Wobenzym, který naší po zimě vyčerpanou imunitu podpoří zvenčí dodanými enzymy na přírodní bázi, jaké naše obranyschopnost v čilém stavu užívá sama.

Hojení napadených sliznic se zásadně zrychlí, ustoupí bolest, zrychlený přísun protilátek průběh onemocnění zkrátí a doléčí tak, aby se v jiné formě nevrátilo později. Více na www.wobenzym.cz.

Pokud byste ale nadále chtěli pokračovat v životě s kapesníkem u nosu a věčným pochrchláváním, změňte alespoň rétoriku omluvy těchto společensky nemilých projevů ve prospěch sliznice vysušující klimatizace…

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X