Buďte více atraktivní a získejte partnera na celý život i práci snů

Cítíte se atraktivní? Atraktivita rozhodně není jen o tom, jak vypadáte. Atraktivní lidé vyzařují pozitivní energii a přitahují tak v životě nejen své protějšky, ale také lepší pracovní uplatnění. Naučte se jak být více atraktivní a zlepšit svůj život, stačí pár jednoduchých triků!

Noste sluneční brýle

Všimli jste si, že celebrity si na veřejnosti často nasadí sluneční brýle? Rozhodně není jediným důvodem touha, aby je v běžném životě nikdo nepoznal. Studie Nottinghamské univerzity dokázala, že pokud máte oči skryté na temnými skly, vypadáte tajemně a cítíte se méně zranitelně. Díky brýlím váš obličej také působí více symetricky (a dokonale). Nošení brýlí proti slunci je tedy skvělý způsob, jak si zvýšit sebevědomí.

jak si zvýšit sebevědomí
pixabay.com

Hlavu vzhůru

Podle nedávné studie má tvar naší lebky i obličeje významný vliv na naši atraktivitu. Tvar hlavy samozřejmě nezměníme, ale velkou službu udělá správné držení těla a zejména bojovně předsunutá čelist. Naše sexuální preference jsou v nás hluboko zakořeněné už z pravěku a právě vyrýsované lícní kosti patří mezi sekundární pohlavní znaky, které možná ani nevnímáte. Silná čelist souvisí s vyšší hladinou testosteronu u mužů a silnější imunitou. Pokud tedy chodíte s hlavou skloněnou k zemi a dělá se vám tak druhá brada, je nejvyšší čas to změnit!

jak vyrýsovat lícní kosti u žen
pixabay.com

Noste červenou

Červená barva je velmi výrazná a v přírodě se podle ní orientuje celá řada živočichů, mezi které patří i člověk. Pokud si vezmete červené šaty, budete vždy nepřehlédnutelná. Červená barva tak vyžaduje trochu vyšší sebevědomí kterému nevadí, že na vás patrně každý minimálně jednou pohlédne. 

Červené oblečení má ale i své stinné stránky- velice rychle se okouká, takže zatímco černý kabát můžete bez obav vytáhnout několik zim po sobě, u červeného i méně všímavý kolega zaregistruje, že už jste ho měla loni. 

Červená barva také rozšiřuje, ale pouze opticky a ne vždy. Pokud zvolíte správný střih šatů, může červená naopak podtrhnout vaše přednosti (a na nedostatky se nikdo ani nepodívá). Vyzkoušejte i další triky, jak vypadat štíhleji nejen na fotkách. 

jak vypadat lépe u mužů
pixabay.com

Spojte v sobě muže i ženu

Přestože ženy u mužů často oceňují typicky mužské vlastnosti a muži zase rádi navazují kontakt s něžnými kráskami, všeho moc škodí. Ačkoliv současná androgynní móda na vás možná působí trochu bizarně, ve skutečnosti není vůbec od věci nechat si v sobě něco z druhého pohlaví. 

Jak na to? Pokud máte pocit, že vaše tvář je spíše hrubších rysů nebo máte chlapeckou postavu, nesnažte se to za každou cenu skrývat. Přijměte sebe a své tělo takové, jaké je a trénujte sebelásku

šaty na chlapeckou postavu
pixabay.com

Nepřehánějte to s vůněmi

Přestože nabídka na trhu s parfémy je skutečně bohatá, naše podvědomí nás řídí spíše přirozenými vůněmi. Jistě jste již zažili situaci, kdy kolem vás prošel silně navoněný muž a nebylo vám to příjemné. Skutečně sebevědomý člověk nemá potřebu se skrývat do mlžného oparu syntetických voňavek, proto zvolte raději pár kapek kvalitního parfému za uši či na zápěstí.

kam nanášet parfém
pixabay.com

Vyrazte ven společně

Není žádným tajemstvím, že lidé, kteří se pohybují ve skupině, působí atraktivněji než zatvrzelí samotáři. Zaprvé je na první pohled zřejmé, že nemají problém vyjít s ostatními a jsou ve společnosti oblíbení, za druhé se sami cítí lépe a sebevědomě. Pokud se chcete seznámit, vyrazte na kafe, do města nebo na výlet s partou kamarádek, budete se chovat nenuceně a působit velmi atraktivně.

jak nosit červenou
pixabay.com

Zdroj: healthyway.com

Martina Nosálková

Miluju chvíle ticha uprostřed lesa i cvrkot svých dvou mláďat. Věřím na přirozenost a rovnováhu. Pokud na světě existuje nějaký léčivý zázrak, je to síla přírody a její dary, které se musíme znovu naučit využívat.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X