Inovace ve firmě – vyzkoušejte investici do tisku!

Firmy se snaží jít s dobou a reagovat na to, jaká je aktuálně situace u nás i ve světě. Před pár lety nikoho moc nenapadlo, že jednou sociální sítě tak ovládnou lidské životy. A vida, stalo se. Kdo nemá profil minimálně na jedné platformě, jako by nebyl. A firmy, které donedávna neřešili, jak se zviditelnit na internetu, mají své marketingové poradce, profily na sociálních sítích a snaží se jít s dobou. Máte online prostor podchycen? Pak nesmí upadat ani ten klasický. Tiskoviny jsou rovněž důležitou součástí úspěšného renomé firmy.

Vše musí mít své místo

Propagační materiály a prostředky jsou jednou z těch základních věcí, bez kterých se prostě neobejdete. Možná řeknete, doba internetu, všichni si najdou informace tam. Proč tedy tisknout letáky a všechno ostatní, když to lidi nezajímá? Velká chyba, stále se lidé obracejí na katalogy. A ve firmě jim sice můžete ukázat webové stránky, ale když se objeví výpadek proudu nebo internetu? Nebudete mít co nabídnout a zákazník půjde dál, ke konkurenci, kde tisk katalogů nepodcenili a neváhali do něj investovat. Jde o prezentaci firmy, jednotlivé brožury, letáky nebo katalogy si mohou vzít domů, kde si v klidu vše projdou a rozhodnou se.

Vsaďte na roll-upy

Vyplatí se vám to. Nevíte přesně, o co jde? Jsou to prezentační systémy, které jsou velmi lehké. Vypadají jako rolety natažené mezi dva držáky a mnohdy disponují důležitými informacemi – kde najdete kanceláře, kde uvidíte tu a tu firmu. Dá se na ně vytisknout reklama, důležité informace, nabídka, poptávka a vše další. Navíc je s nimi opravdu jednoduchá a rychlá manipulace, takže bez problémů složíte a rozložíte roll up banner a přenesete, kam potřebujete. Také složený je lehký, tudíž přemístění z jednoho místa na druhé není ničím těžkým.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X