Fenomén dnešní doby – nakupování na slevových portálech

Každý chce prostě nakupovat levněji, to je pochopitelné. Od doby, kdy se u nás objevil první slevový portál, nakupujeme levně prakticky všichni. Ale je mezi námi samozřejmě i pár takových, kteří se při nákupu slevy spálili a nemají tak tedy s tímto nakupováním nejlepší zkušenosti.

Jak nakupit a nenapálit se?

Nakupujte pouze na ověřených portálech

Pokud chcete kvalitní zboží, musíte navštívit pouze opravdu ověřený slevový portál, který není „zamořen“ čínským zbožím. Jak takový ověřený portál poznáte? Musí být přehledný, velký, mít širokou klientelu a hlavně – dobré reference! Také si před nákupem ověřte, zda má portál na stránkách uvedeno IČO – případně si prověřte i to, a také jestli nechybí telefonní kontakt.

Zkontrolujte si svou slevu

Raději se ujistěte, že slevu doopravdy kupujete. Může se stát, že navštívíte stránku poskytovatele slevy a budete se velice divit, že za stejnou cenu zboží na svém e-shopu prodává také. Dejte si tu práci!

Pozor na platnost voucherů

Tohle se týká hlavně při nákupu voucherů na služby. Mívají obvykle roční délku platnosti – ale raději zkontrolujte, zda stihnete slevové kupony využít. Nejčastěji je omezená platnost na pobyty, které mají často i výjimky v datech příjezdu či pobytu. Předejděte zklamání tím, že si nejdříve ověříte, zda je vámi vybraný hotel či jiné ubytovací zařízení volný v termínu, který vám vyhovuje.

Pořádně si přečtěte, co sleva zahrnuje

Často se stává – například u krátkodobých zájezdů, že kupujete pouze dopravu, ale například vstupy či cestovní pojištění si hradíte sami. Pročtěte si pořádně, co všechno za své peníze dostanete, abyste následně neplatili další a další poplatky, které by vám úsměv ze rtů a radost ze slevy rychle zrušily.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X