Říká se, že ruka je to první, co si lidé dají. Každopádně je to jedna z mála věcí, kterých si na člověku všímáme při prvním setkání. Proto bychom měli dbát na úpravu nehtů a nejen pro náš hezký pocit, ale kvalitně upravené nehty jsou součástí naší vizáže. Dalším aspektem je zdravotní hledisko – neošetřené a neupravené ruce mohou být napadeny různými plísněmi či infekcemi.

Při manikúře jde o ošetření kůže okolo nehtů a k ošetření, čištění a tvarování nehtů.

Manikúra však již dávno není výsadou pouze žen, velice často ji vyhledávají i muži.

Obdodbný účel má pedikúra, při které jde o ošetření chodidel, která jsou namáhána váhou našeho těla. Pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Pokud tyto signály budeme přehlížet, může se stát zdrojem nepříjemných bolestí a zdravotních potíží.

Upravená chodidla by měla být vizitkou všech mužů i žen a to v každém věku.

Pedikérský salon Pohoda Pelhřimov

Kromě pedikérských služeb nabízí tento salon i manikúru. Ne každý si umí upravit nehty tak, aby s vlastní úpravou byl spokojen, manikúra Pelhřimov  se o vaše ruce postará na profesionální úrovni. Pokud se vám nelíbí tvar vašich nehtů, modelování nehtů Pelhřimov vám upraví nehty dle vašeho přání. V nabídce je zde celá řada technik, které můžete postupně vyzkoušet. Určitě mezi nimi najdete takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat. V salonu dbají nejen na vzhled nehtů, ale i na šetrnou péči. V nabídce naleznete i nové módní trendy.

Můžete vyzkoušet manikúru klasickou a japonskou, provádí se zde zpevňování a lakování přírodních nehtů nebo masáže rukou.

Kromě klasické manikúry salon nabízí i Wellness manikúru (klasická manikúra, masáž, peeling, maska a lakování nebo Wellness japonskou manikúru (p-shine, masáž, peeling, maska a lakování). Samozřejmostí je i modeláž nehtů.