Dlouhodobý vztah aneb jak se vypořádat s jeho problémy

Dlouhodobé vztahy jsou založeny na vzájemné důvěře, lásce a ochotě dělat kompromisy. I když úžasné mít stálého partnera, s kterým můžete proplouvat životem, někdy i v ráji vyvstanou nečekané problémy, které potřebujete řešit. Které problémy to jsou, už jste se s nimi potkali?

Stereotypní dohady

V dlouhodobém vztahu nastává jeden velký problém, a to, že už se svým partnerem moc dobře znáte a často zažíváte stejné situace znovu a znovu a to se týká i situací, při kterých dochází ke konfliktu. Stále vás štve, že váš muž nechává všude hrnky nebo že vaše žena nikdy nezavře okno v koupelně a stále se kvůli tomu dohadujete? Tyto malicherné hádky bývají nejhorší, i když víme, že jsou naprosto zbytečné. Zkuste se nad touto situací povznést a přijmout prostě partnera takového, jaký je, protože i vy máte své mouchy. Druhou variantou je náležitě problém s partnerem probrat a říct mu, co vám vadí a že chcete, aby to změnil. Uvidíte, co se stane.

Nebaví vás kompromisy?

Pravdou je, že vztah vyžaduje mnohé kompromisy. Že už vás po letech manželství nebaví kompromisům podléhat? Domluvte se s partnerem a jeďte na dovolenou třeba každý zvlášť, kupte si každý svůj vlastní fotoaparát nebo zajděte do různých kaváren. Problémy mají své řešení, ale pak je otázkou, jestli si s partnerem ještě rozumíte, jestli máte stejné cíle nebo se jedná jen o chvilkový závan.

Problémy v ložnici

V dlouhodobém vztahu se chtě nechtě objeví také problémy v sexuálním životě. Překonat je můžete různým způsobem. Buď s partnerem objevíte starou sexuální přitažlivost nebo svůj dosavadní sexuální život trochu oživíte. Pomoci vám k tomu mohou sexuální pomůcky. Zkusit můžete erotické prádlo, erekční kroužky či anální hračky. Záleží na vašem výběru a preferencích. Pokud se trochu obáváte, co by na to váš partner řekl, zkuste ho překvapit nebo mu erotickou pomůcku věnovat jako dárek.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X