Vyzkoušejte uvolňující čokoládovou masáž

Patříte k těm, kteří si velmi často dopřejí během dne nějaké malé, sladké potěšení, nejčastěji čokoládu? A víte, že čokoláda vám může přinášet potěšení i jinou formou? Čokoláda je známá tím, že podporuje produkování tzv. hormonů štěstí a co si budeme nalhávat, trošku toho každodenního štěstí a povzbuzení potřebuje každý z nás stejně jako chvíli odpočinku a relaxace.

Díky čokoládě si můžete dopřát vše v jeden moment. Pro každého milovníka čokolády je takřka povinností vyzkoušet alespoň jednou čokoládovou masáž. Možná sice budete ze začátku bojovat s pocitem, že se jedná o plýtvání čokoládou, ale věřte tomu, že jen do té chvíle, než se vám po zádech rozeběhnou ruce zkušených masérů. Čokoládová masáž vás dokáže uklidnit, povzbudit a zbavit tělo nadbytečných toxinů.

K masáži se používá ta nejkvalitnější čokoláda, která se na tělo nanáší teplá. Během celé masáže tak můžete také vnímat vůni čokolády. Samotnou masáž však celá procedura nekončí, poté vás čeká ještě čokoládový zábal, aby se všechny látky, které čokoláda tělu poskytuje, mohly vstřebat. Čokoládovou masáž si může dopřát v zásadě kdokoliv, přesto pokud si nejste zcela jistí, zda je pro vás tento druh masáže vhodný, konzultujte ji raději se svým lékařem.

Čokoládovou masáž můžete také věnovat jako dárek. Stačí si ji jen najít na stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/. Je možné, že zde třeba najdete i inspiraci na jiný dárek. Velmi snadno se však může stát, že se dostanete do nesnází, protože nabídka je opravdu velmi široká. V tom případě můžete zvolit některý z dárkových poukazů. Vybírat si můžete z poukazů v různých cenových relacích a najdete zde také dárkové poukazy určené ke speciálním příležitostem jako je například svatba. S dárkovým poukazem budete mít jistotu, že vždy své blízké obdarujete netradičním zážitkem.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X