Vychází nový časopis – Hypnóza

Časopis Hypnóza je určen pro všechny, kdo se chtějí dozvědět více informací o hypnóze a terapii, ale také se inspirovat a sebevzdělávat.

Jak napovídá název, časopis je určen především pro ty, koho zajímá hypnóza a hypnoterapie. Jedním z cílů časopisu je přinést čtenářům nejnovější informace v tomto oboru. Šéfredaktorem je Jakub Tenčl, Ph.D. První číslo titulu Hypnóza vyjde 20. listopadu 2019. Časopis přinese čtenářům nejen praktické rady z oblasti hypnoterapie, ale i psychologie, tipy na odborné publikace a volně dostupné nahrávky s hypnózou. Dočtete se zde celou řadu zajímavostí, nejen o tom, co je možné čekat, když se rozhodnete pro hypnózu. Na své si přijdou jak odborníci, tak laici, kteří se zajímají o tento obor hlouběji. Do časopisu jsou vybírána taková témata, aby zde našel odpovědi na své otázky skutečně každý. Nechybí ani adresář hypnoterapeutů.

Časopis Hypnóza je vydáván jako ročenka, tak si ji nyní rozhodně nenechte ujít. Obsahem budou i studie a rozhovory. Samozřejmostí je přehledné zpracování jak po obsahové, tak po grafické stránce. Tištěná podoba zaujme přehlednou strukturou článků a svou čtenářskou přívětivostí. Již první číslo ročenky je nabito informacemi. A kde se dá pořídit? Nový titul Hypnóza bude k dostání ve vybraných trafikách v Praze. Je možné si jej objednat také do schránky nebo v elektronické verzi ke stažení.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X