Vhodně zvolený bytový textil oživí každý interiér

Přemýšlíte nad tím, jak oživit váš všední interiér? Vyzkoušejte bytový textil. Jeho velkou výhodou je, že jej můžete často a velmi snadno měnit a jednotlivé kousky tak můžete střídat nejen podle ročního období, ale také podle nálady. Kromě toho každou místnost zútulní. Vybírat si můžete z celé řady různých kousků.

Jaké kousky zvolit?

Do každé místnosti můžete vybrat některý z vhodných kousků. Záclony se hodí do každé místnosti. Bez nich působí prostor chladně a nezabydleně. Kromě toho také chrání před zvídavými pohledy a částečně i zacloní sluneční záření. Vzhledem k tomu, že okno bývá velmi často dominantou místnosti, je potřeba vybírat záclony tak, aby se do daného interiéru hodily. V nabídce naleznete záclony kusové, které si hned můžete pověsit na okno, nebo si můžete zakoupit potřebnou šířku v metráži.

Do kuchyně můžete využít ubrusy či prostírání na stůl, které ihned změní ráz celé místnosti. Prostřená tabule tak působí honosným dojmem. Kromě toho chrání povrch stolu před poškozením.

Ložnici, obývací či dětský pokoj rozzáří povlaky na polštářky, které chrání polštářky před ušpiněním.

V ložnici se neobejdeme bez povlečení a prostěradel a velmi oblíbenými kousky jsou i přehozy přes postel, které jsou nejen designovými kousky, ale chrání postel před prachem.

Na koho se obrátit?

Široký výběr bytového textilu nabízí e-shop dante, který nabízí kousky kvalitní a cenově velmi přijatelné. Kromě klasického bytového textilu zde naleznete i hotelový textil, který využijí jak majitelé velkých hotelů, tak i malých penzionů. Vybírat si můžete z široké nabídky prostírání, ubrusů, povlečení, kvalitních ručníků a osušek, koupelnových rohožek, zatemňovacích závěsů, záclon a závěsů klasických. V případě potřeby lze požadované zboží nechat ušít i na míru.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X