Usnadněte si hubnutí s krabičkovou dietou

Rádi byste zhubli nějaké to kilo, ale nemáte čas, ani chuť trávit hodiny přípravou zdravé stravy? V začátcích hubnutí vám může velmi pomoci krabičková dieta. O jaký typ diety se jedná? A jaké výhody vám přinese?

Zdraví v krabičce

Krabičková dieta vám nabízí možnost, jak ušetřit váš čas. Nemusíte si denně připravovat 5 zdravých jídel, což je při hubnutí velmi důležité, ale specializovaná firma tento úkol splní za vás. Uvaří a připraví vám jídlo třeba i na celý den. Nachystané krabičky dopraví na předem domluvené místo a vy si svou dávku zdravého jídla vyzvednete. Díky tomu získáte plnohodnotnou a vyváženou stravu na celý den.

Snadno a rychle

Krabičková dieta Mladá Boleslav vám tak nabízí šanci, jak se zdravě stravovat takřka bez práce. Na základě svých požadavků si můžete zvolit, kolik jídel za den chcete dovézt a přímo také jejich druh. Hlavní výhodou krabičkové diety je to, že konzumujete zdravé jídlo s přiměřenou energetickou hodnotou.

Jak to funguje?

Na vás je, abyste si zvolili jídelní program, který bude vyhovovat právě vám, přičemž každý program začíná vždy v pondělí a je určen na 20 pracovních dnů (kromě programu individual). Vybrat si tedy můžete program Start, který obsahuje jen jedno hlavní jídlo, druhým typem je program Gurmán, který zastupuje dvě hlavní jídla, třetím typem je tzv. Klasik, tedy dvě hlavní jídla a jedno malé jídlo a program Komplet, který obsahuje 2 hlavní jídla a 3 jídla malá. Vybrat si však můžete i program Individual, kde si počet hlavních a malých jídel, i to, kolik dní vám budou doručovány, určujete sami. Na výběr máte vždy ze 4 hlavních jídel a 3 malých, která jsou chápána jako svačino-snídaňová jídla. Pokud nejste z okolí Mladé Boleslavi, je pro vás skvělou možností i krabičková dieta Jablonec nad Nisou.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X