Podnikání ve farmaceutickém odvětví může být nyní jednodušší

Každá podnikatelská oblast má své klady, stejně jako má i své zápory. My se společně podíváme na segment farmaceutických firem, které nyní mohou své podnikání výrazně zefektivnit. Jak konkrétně? Pomůže jim společnost Austro Bohemia, s.r.o., která se zaměřuje primárně na oblast farmacie a na poskytování nejenom unikátního softwarového řešení na portálu Medor.cz. Mohou ho využívat:

  • Distributoři
  • Lékárny
  • Obchodníci

A jaká je nabídka této společnosti a jaké možnosti dokáže nabídnut? Podívejte se.

Medor CRM

První varianta je určená hlavně těm, kteří potřebují budovat a řídit vztah se zákazníky. Lze vést jejich databázi, efektivně plánovat schůzky, či sledovat různý vyhodnocení a vývoj. Pharma CRM je tak vhodný hlavně pro distributory a pro prodejce léků, kteří jsou v každodenním kontaktu hlavně s majiteli lékáren. Cílem je vše primárně maximálně zjednodušit a také zefektivnit.

Medor Reporting

Tento software je unikátní hlavně v tom, že na základě dodaných dat dokáže zpracovat veškeré potřebné analýzy a reporty. Je vhodný třeba pro farmaceutické společnosti, které dodávají své produkty pro lékárny, nemocnice, ale i eshopy a lékaře, jelikož dokáže velmi dobře zpracovávat data o prodejích jednotlivých přípravků a produktů. Dané moderní podnikové systémy dokážou primárně vyhodnotit data za dané období, stejně jako sledovat aktuální trendy, skladové zásoby, zájem a mnoho dalších věcí.

Medor ISTS

Na první pohled se může zdát, že tento software s oblastí farmacie zase až tak přímo nesouvisí. Opak je ale pravdou. Toto firemní CRM je přím zaměřeno na takzvaný facility management. Ten je u velkých firem nesmírně důležitý, jelikož je spojený hlavně se správou budov, bez ohledu na to, zda jde o sídlo firmy, sklady, výrobní objekty a mnoho dalšího správa problémů a poruch tak může být dostupná jednoduše na jednom místě, což zajistí jak efektivní evidenci problémů, ale i možnost jejich rychlé eliminace.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X