Odstraňte slabou erekci!

Slabá erekce

Mít silnou a dostatečně kvalitní erekci je snem každého chlapa. Je znakem zdraví, životaschopnosti, plodnosti. Pro některé však dosáhnout tento stav není až tak jednoduché.

Slabá erekce se určitě přihodila každému muži. Občas se to stát může. Za příčinu je pokládán psychický stres, zda nadměrná fyzická zátěž. Pokud se ale slabá erekce vyskytuje často, pokud přišla náhle a zhoršuje se, zda-li se zjevila po nějakém úrazu nebo při užívání nějakého léku, je nutné navštívit lékaře, aby stanovil diagnózu.

Jak „vzniká“ slabá erekce?

Při vzrušení se u muže dá do pozoru celé tělo. Hormony vysílají signály do nervových buněk, ty zas dávají signály svalům a vše spolupracuje, aby bylo dosaženo silná erekce. V penisu se stimulují svaly, které se pravidelně napnou a uvolní a tím do sebe pumpují krev. Pokud krev vyplní penis, dosáhne se plná erekce a průtok krve se uzavře, aby erekce vydržela. Pokud se však tato činnost nepodaří a tento proces selže, může se dostavit slabá erekce, případně žádná.

Koho postihuje?

Slabá erekce se týká lidí se špatnou životosprávou nebo s vážnějšími organickými onemocněními. Nejohroženější jsou muži mezi 20. – 30. rokem

Týká se také lidi, kteří:

  • Kouří
  • Pijí nadměrné množství alkoholu
  • Málo odpočívají a mají příliš mnoho stresu
  • nezdravě se stravují
  • Jsou obézní, zda mají málo fyzického pohybu
  • Mají cukrovku, případně užívají nějaké léčiva

Chci se jí zbavit

K léčbě se využívá několik alternativ:

  • Zerex – jde o kombinaci výtažků z bylin a důležitých aminokyselin. Je velmi vhodný jako řešení při slabé erekci. První účinky se objevují do 60 minut od užití jedné tabletky a trvají až 36 hodin. Zerex nemá žádné vedlejší účinky.
  • Jednou z nich je například tzv. vakuová pumpa – ta funguje na principu podtlaku, proto se do vašeho těla nedostane žádná chemie. Názory na tuto pumpu se však liší, u někoho funguje, u někoho ne. Použít se musí těsně před pohlavním stykem.
  • Injekce – jde o aplikování vazoaktivní látky přímo do penisu. Tento vpich si provádí muž sám, jde o nebolestivý zákrok.
  • Silikonový implantát – ten sice dostane penis do ztopořeného stavu, nevýhodou ale je, že tento stav je nastálo.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X