Objevte výhody masáže spánkové oblasti Tai Yang

Bolí vás hlava, zuby či oči? Není potřeba hned sahat po lécích. Místo toho zkuste masírovat své spánky. Tato starobylá technika se využívala po celá staletí v čínské medicíně a může být velmi účinným přírodním prostředkem, jak zmírnit každodenní bolesti.

Jak začít s masáží Tai Yang

 

Nejprve třete ruce o sebe, tím je zahřejete. Následně aplikujte trochu esenciálního oleje na konec ukazováčku a prostředníčku. Můžete použít esenciální olej levandulový, který má uklidňující účinky. Prsty přiložte k vašim spánkům, ve vzdálenosti palce od očí, a masíruje místo krouživými pohyby.

Pokud však trpíte silnými bolestmi, navštivte svého lékaře.

 

Masáže mohou pomoci při těchto potížích:

  • Bolesti hlavy

Bolest hlavy se může objevovat v důsledku každodenního stresu. Vyzkoušejte tuto techniku, která vyžaduje pouze několik minut vašeho času a soustředění.

  • Zarudlé oči

Alergie či některé oční potíže mohou způsobovat zarudnutí vašich očí, které mohou být i oteklé. Vyzkoušejte masírovat spánkové tlakové body pro zmírnění těchto potíží.

  • Bolest očí

Bolest očí může způsobovat podráždění a často bývá velmi vysilující. Pro její zmírnění zkuste 2 minuty masírovat spánkové body.

  • Bolest zubů

Bolest zubů je velice nepříjemné. Než použijete znecitlivující krémy či léky, vyzkoušejte masáž tlakového bodu ve spánkové oblasti. Může pomoci zmírnit tlak a bolest, které způsobují zuby.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X