Nohy o vás mohou prozradit víc, než si myslíte

Jíž více jak 5000 let se pokouší lidé číst z nohou. V mnoha kulturách, jako je například Čína nebo Indie, se domnívají, že nohy jsou jako zrcadlo k zbytku těla. Pokud se objeví bolesti či zdravotní problémy v oblasti chodidel, značí to jiné zdravotní problémy na těle.

Co o nás nohy mohou prozradit

Spousta lidí neuvěří, že nohy mohou odrážet zdravotní stav člověka. Jane Sheehan, světově proslulý reflexolog však dokáže zjistit z nohou vše o daném člověku. Dokonce i to, jak se chová ve vztazích. Z nohou vyčte, zda jste divoký a dobrodružný člověk nebo toužíte po stabilitě, pořádku a harmonii v životě.

Příběh prstů

Níže naleznete informace, které vám pomohou číst z nohou. Získáte přehledný výklad, který si můžete vyzkoušet sami na sobě nebo na svých přátelích.

Palec

Lidé, kteří mají palec delší, než ostatní prsty jsou inteligentní a kreativní. Najdou řešení na každý problém. Dokážou vidět věci z různých úhlů pohledu. Mohou však mít problém se zaměřením a nalezením sebe sama.

Pokud máte však palec menší, než ostatní prsty na nohou, jste schopní dělat více věcí najednou. Efektivně delegujete a jste produktivní. Navíc máte výtečné charisma, kterým zaujmete své okolí.

Ukazováček

Osoby s dlouhým ukazováčkem jsou kvalitní vůdci. Jsou dynamičtí a kreativní, ale mohou být panovační. Nicméně osoby, které mají krátký ukazováček, jsou harmoničtí a touží po klidu.

Prostředníček

Prostředníček je poměrně dlouhý prst. Všichni lidé, kteří jej mají delší, než většina, jsou plní energie a velmi produktivní. Hledají dokonalost a často se jim daří nalézt vše, po čem touží. Zapomínají však kvůli práci na osobní život, lásku, rodinu a zábavu. Jedinci s krátkým prostředníčkem jsou pravým opakem. Rádi si užívají života a práce pro ně není priorita.

Prsteníček

Pro osoby s dlouhým prsteníčkem je důležitá rodina. Jsou vynikajícími posluchači a vychovateli. Často se však zabývají problémy druhých, které je negativně ovlivňují. Jen těžko se uvolní a přestanou myslet na cizí problémy. Pokud má však jedinec krátký prsteníček, rodina a vztahy pro něj nehrají roli.

Malíček

Lidé s malinkým malíčkem mají dětinské chování. Vyhýbají se odpovědnosti a velmi často se nudí. Neustále hledají rozptýlení a zábavu. Jsou bezstarostní, vtipný a milují humor.

Pokud máte malíček vytočený od prsteníčku, jste impulzivní, dobrodružný a okouzlující. Lidé, kteří mají malíček v rovnováze, mají rádi rutinu a jsou předvídatelní.

Prsty srovnané podle velikosti

Jestliže každý z vašich prstů je delší než ten předchozí, vytváří se elegantní linie. Díky tomu získáváte do svého života praktické dovednosti a jste metodičtí. Kromě toho, že jste ideální zaměstnanec, jste také dobrý a věrný přítel.

Široká chodidla

Lidé s širokým chodidlem jsou stále na cestách. Nejšťastnější jsou, když mají neustále něco na práci. Měli by se však snažit najít si čas na reflexi, klid a relaxaci.

Dlouhé a úzké chodidlo

Tito lidé se nebojí veškerou těžkou práci delegovat na někoho jiného. Mají však výborný smysl pro estetiku a krásu. Jejich dům je nádherný a vždy mají kolem sebe kvalitní a luxusní věci, bez ohledu na výši jejich výplaty.

Vysoká klenba

Lidé s vysokou klenbou jsou nezávislí a soběstační jedinci. Potřebují pro sebe hodně času. Mají rádi samotu a jsou často nařčeni, že jsou asociálové. Lidé s nízkými nebo průměrnými oblouky chtějí společnost druhých. Rádi si udělají na zábavu čas a ve společnosti kamarádů se cítí nejlépe.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X