Může být dort zdravý? Ano, dokonce i velmi chutný

Vybrat zajímavý a originální dárek nebývá vždy tou nejjednodušší záležitostí. Každou ženu určitě potěší kytice. Ale co muži? Pro ty se kytice ne vždy hodí. Napadl vás dort? Ale ten je přeci sladký a tudíž ne příliš zdravý. My však pro vás máme jedno originální řešení a to v podobě kytice či dortu trochu méně tradičního, který krásně vypadá a je nejen zdravý, ale i chutný. Podívejte se na e-shop Frutiko.

Kytice z ovoce

Ovocné kytice jsou ideálním a neokoukaným dárkem pro ty, kdo si potrpí na zdravém životním stylu. Na jejich výrobu se používají výhradně čerstvé druhy ovoce, mezi něž patří ananas, jahody, kiwi, hroznové víno, jablka, různé druhy melounů, banány, meruňky nebo pomeranče.

Velkou výhodou je, že kytici můžete objednat a nechat doručit i jako dárek. Kytice se vyrábějí v den předání a doručují je kurýři ve speciálních chladících vozech. Také si můžete objednat ovocnou kytici dozdobenou kvalitní čokoládou. Ovocné kytice jsou vhodným dárkem pro maminky či malé děti. Můžete je však darovat i přátelům či kolegům v práci. Kytice z ovoce je nejen plná vitamínů, ale také je celá jedlá.

Kytice z dortíků

Frutiko nabízí i dortové kytice. Možná se teď divíte, jak může být vytvořená kytice z dortu. Je to velmi jednoduché. Na výrobu dortové kytice se používají ručně vyráběné domácí dortíčky, muffiny a popcakes, které se máčejí v belgické čokoládě, zdobí oříšky, fondánem a čokoládou. Dortíky mají různý tvar. Mohou to být srdíčka, kuličky či růžičky, které se pečou z klasického nebo kakaového dortového těsta. Následně se aranžují do originálních dortových kytic. Tyto méně tradiční dortové kytice jsou skvělou náhradou za klasické dorty a je to originální a zajímavý dárek, který je vhodný pro jakoukoli příležitost.

Dortové kytice od Frutiko si můžete objednat a nechat doručit po celé České republice.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X