Masáž pro zdraví

Masáže jsou v dnešní době velmi oblíbené. Někteří je vyhledávají primárně za účelem relaxace, jiní je používají jako doplněk k léčbě onemocnění zad nebo poúrazových stavů. Většinu návštěvníků rehabilitačních center či salonů poskytujících masáže přivádí do těchto zařízení bolesti zad způsobené svalovým napětím nebo mechanickým poškozením.

Při výběru masáže je nutné vybrat vhodný typ. Jednou z možností je ájurvédská masáž. Učení ájurvédy je prastaré a mnohdy bývá spojováno také se životním stylem. Ájurvéda, to nejsou jen masáže, ale celková harmonie těla a duše. Nezbytnou součástí ájurvédské masáže jsou také esenciální oleje. Stejně jako klasická masáž, je ájurvédská masáž založena na tření a stlačování bodů rozmístěných po celém těle. Masáž navozuje nejen uvolnění, ale také podporuje krevní oběh, proudění lymfy a vylučování škodlivých látek z těla. Z toho důvodu je ájurvédská masáž často používána jako doplněk při celkové detoxikaci organismu. Očista organismu je jednou ze základních cest jak uvést své tělo do rovnováhy. Pokud máte pocit, že vaše tělo nefunguje tak, jak by mělo, pak není nic jednoduššího, než si dopřát několikadenní detoxikaci. Můžete si buď najít nějaký očistný program sami, nebo se svěřit do rukou odborníků a nechat si navrhnout detoxikační a stravovací program přímo na míru v centru Cordeus. Zde se můžete zapojit do programu Metabolic balance a sami na sobě vyzkoušet, jaký vliv bude mít zdravá strava na váš organismus. Nemusíte se bát žádné drastické diety. Program Metabolic balance je založen na pravidelné a vyvážené stravě, která bude obsahovat všechny potřebné látky, které váš organismus postrádá. Více informací o tomto programu získáte na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/.  Nezapomínejte na to, že přechodem ke zdravějšímu stylu života prospějete v první řadě vašemu tělu.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X