Léto plné dechberoucích okamžiků

Hledáte dárek k narozeninám pro někoho z Vašich blízkých nebo byste rádi udělali radost sami sobě? Jedinečným způsobem, jak můžete poděkovat někomu, že Vám na něm skutečně záleží, mohou být zážitky od společnosti Allegria. Stejně jak zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/najdete skvělé tipy na odpočinek.

Thajská masáž Vám pomůže dostat se znovu od pohody

Přírodní medicína má v posledních letech čím dál tím větší váhu také v našich končinách. Pevné místo mezi ní zaujímá také thajská masáž, která nachází své kořeny již v období starověku. Ta si zakládá na dlouholetých zkušenostech thajských masérek i jejich dokonalých znalostech energetických drah v těle. Právě zablokování energetických drah můžete v těle způsobit neblahé zdravotní potíže. Thajská masérka při masáží působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Snaží se docílit také ohýbání a natahování páteře. Nejvíce se soustředí masérky na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad. Cílem thajské masáže je zbavit tělo napětí a dopřát mu psychické i fyzické uvolnění. Thajská masáž se pro Vás stane neodolatelným zážitkem.

Kam za romantikou či adrenalinem?

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky však najdete také celou řadu dalších tipů na zážitky i dárky pro Vaše milované. Především kategorie dárků pro muže je vybavena lákavými tipy. Nevíte-li si rady s výběrem dárku k narozeninám, svátku či třeba svatbě, pak si rozhodně nechejte poradit od Firmy na zážitky. Některé ze zážitků lze darovat pouze jednomu člověku, jiné jsou určeny pro pár. Během letu balónem si tak obdarovaní mohou užít chvíle romantiky a naopak při paintballu na ně čeká pořádná dávka adrenalinu.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X