Když je přírodní kosmetika opravdu 100 % přírodní

Máte rádi svou pleť? Vybíráte si přípravky, které jsou přírodní? Zkoumáte složení své kosmetiky? Pokud ano, tak jste určitě zjistili, že některá kosmetika deklarovaná jako „přírodní“ ve skutečnosti tak zcela přírodní není. Často kosmetika obsahuje pouze minimum přírodních složek a zbytek je směs chemických látek.

Kůže je největší lidský orgán a všechno co si aplikujete na pokožku je téměř jako byste snědli. Je důležité si vybírat kosmetiku, která je přírodní a zdravá.

Pokud hledáte přírodní kosmetiku, která je 100 % přírodní, vyzkoušejte českou značku Magic Gaia, kterou najdete na adrese www.magicgaia.cz

Česká přírodní kosmetika

Magic Gaia je přírodní kosmetika, která pro své produkty používá výhradně přírodní složky. Všechny výrobky jsou tedy 100 % přírodní. A navíc se vyrábí ručně v malých šaržích a můžete si být tak jisti její čerstvostí.

Je to přírodní kosmetika bez parabenů, bez chemikálií, bez derivátů ropy a bez konzervantů. Neobsahuje žádné syntetické látky a dokonce ani umělé vůně. Voní zcela přirozeně po olejích a bylinkách a také po kvalitních 100 % esenciálních olejích.

Navíc na internetu Magic Gaia zcela odhaluje složení všech výrobků i v češtině, takže si lehce ověříte, že se jedná o opravdu přírodní kosmetiku.

A co u Magic Gaia najdete?

Magic Gaia je svěží značka, která postupně rozšiřuje svůj sortiment. V eshopu s kosmetikou najdete především:

  • přírodní pleťová séra,
  • pleťové balzámy,
  • přírodní mýdla vyráběná za studena,
  • přírodní deodoranty bez hliníku,
  • přírodní soli do koupele s bylinkami,
  • aromaterapeutické oleje.

Je skvělé, že lidé čím dál tím více hledají zdravé potraviny a snaží se žít v souladu s přírodou. Přírodní kosmetika je neméně důležitou součástí zdravého životního stylu. Magic Gaia je perfektní volba přírodní kosmetiky pro ty, kteří hledají 100 % přírodní produkty české výroby a vysoké kvality.

Eshop Magic Gaia najdete na adrese www.magicgaia.cz

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X