Když si chcete dopřát svou chvilku oddychu, pak přemýšlíte, co pro vás bude to nejlepší. Nějaký wellnes pobyt? Dovolená? Nebo naopak trošku aktivní odpočinek ve smyslu procházky, túry, horského výšlapu a podobně? Můžete vyzkoušet také masáže, které vám budou zpříjemňovat den. A to ne ledajaké masáže, ale rovnou s nádechem erotiky!

Za erotikou na masáž!

Zavřete oči. Co vám vytane na mysl, když se řekne erotická masáž? Někdo se vidí s partnerem v posteli, kde si navzájem užívají svých doteků, hlazení, líbání a podobně. Nacházíte svou sexualitu, své erotogenní zóny. Učíte partnera, aby poznal vaše tělo a ještě víc vnímat druhého. Erotická masáž je něco příjemného, uvolňujícího a potěšení pro lidské tělo. Navazuje nejen na fyzickou stránku, ale také na tu psychickou.

Představy o erotické masáži mohou být různé, někdo to považuje za něco špatného, jiný si bez nich neumí představit život. Erotické masáže v Praze? Navštivte Erotic massage Prague Infinity SPA. Jde o příjemné místo, kde si vyberete přesně takovou erotickou masáž, která se vám bude líbit.

Z čeho můžete vybírat?

Druhy erotických masáží

Zvolit můžete například Nuru masáž, což je speciální druh erotické masáže, během které se využívá speciální Nuru gel. Jde o japonskou metodu, která si zakládá na kluzkém pocitu. Někdy se Nuru masáži říká také kluzká masáž. Masérka klouže po vašem těle. Můžete zvolit také Masáž Lingamu, jde o masáž penisu, jejímž cílem není vyvrcholení, ale samostatný průběh. Přenese vás do naprosto neznámé dimenze.

Zvolit si můžete také mýdlové masáže, které si dopřávali už sultáni ve svých harémech. Je k ní používáno luxusní mýdlo, kterým je masérka pokrytá a bude vás po celém těle masírovat. Nestačí vám jedna jediná masérka? Pak vyzkoušejte erotické masáže se dvěma masérkami. Opět získáte jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.