Erotická masáž je zdravou cestou k uvolnění těla i mysli

Když si chcete dopřát svou chvilku oddychu, pak přemýšlíte, co pro vás bude to nejlepší. Nějaký wellnes pobyt? Dovolená? Nebo naopak trošku aktivní odpočinek ve smyslu procházky, túry, horského výšlapu a podobně? Můžete vyzkoušet také masáže, které vám budou zpříjemňovat den. A to ne ledajaké masáže, ale rovnou s nádechem erotiky!

Za erotikou na masáž!

Zavřete oči. Co vám vytane na mysl, když se řekne erotická masáž? Někdo se vidí s partnerem v posteli, kde si navzájem užívají svých doteků, hlazení, líbání a podobně. Nacházíte svou sexualitu, své erotogenní zóny. Učíte partnera, aby poznal vaše tělo a ještě víc vnímat druhého. Erotická masáž je něco příjemného, uvolňujícího a potěšení pro lidské tělo. Navazuje nejen na fyzickou stránku, ale také na tu psychickou.

Představy o erotické masáži mohou být různé, někdo to považuje za něco špatného, jiný si bez nich neumí představit život. Erotické masáže v Praze? Navštivte Erotic massage Prague Infinity SPA. Jde o příjemné místo, kde si vyberete přesně takovou erotickou masáž, která se vám bude líbit.

Z čeho můžete vybírat?

Druhy erotických masáží

Zvolit můžete například Nuru masáž, což je speciální druh erotické masáže, během které se využívá speciální Nuru gel. Jde o japonskou metodu, která si zakládá na kluzkém pocitu. Někdy se Nuru masáži říká také kluzká masáž. Masérka klouže po vašem těle. Můžete zvolit také Masáž Lingamu, jde o masáž penisu, jejímž cílem není vyvrcholení, ale samostatný průběh. Přenese vás do naprosto neznámé dimenze.

Zvolit si můžete také mýdlové masáže, které si dopřávali už sultáni ve svých harémech. Je k ní používáno luxusní mýdlo, kterým je masérka pokrytá a bude vás po celém těle masírovat. Nestačí vám jedna jediná masérka? Pak vyzkoušejte erotické masáže se dvěma masérkami. Opět získáte jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X