Dopřejte si po Vánocích relax

Vánoce jsou pro mnohé nejhektičtějším obdobím v roce. Shánění dárků, pečení cukroví, výzdoba domu a další zvyky vám sice přinesou pocit uspokojení, když máte vše hotové, ale také vás psychicky vyčerpají. Jak znovu nabrat síly? Darujte partnerovi dárkový poukaz na wellness pobyt pro dva. Takovým poukazem určitě vyvoláte na tváři partnera překvapení a spokojený výraz. Odpočinete si tak společně s partnerem a budete plní energie a dobré nálady do dalšího roku.

Co vše můžete na wellness pobytu využít?

Masáže, luxusní večeře pro dva, využití welness centra – v Augustiánském domě na vás čeká vířivka a bazén, solná a mentolová parní lázeň, finská a bylinková sauna, masážní sprchy a relaxační místnost, kde se můžete i občerstvit, to jsou jen některé z možností, které můžete na wellness pobytu využít. Toužíte zažít romantiku nebo si jen odpočinout? Strávit víkend věnovaný vašemu zdraví? To vše můžete prožít v krásném zámeckém prostředí. Nádherná okolní příroda láká k dlouhým procházkám. Výběr pobytů na augustian-life.cz si můžete sami nakombinovat podle vašich požadavků. Nestane se vám tak, že si zaplatíte procedury, které nevyužijete a naopak, ty o které stojíte si nebudete muset připlácet, jak je to u některých wellness pobytů zvykem.

Musím poukaz využít hned?

To samozřejmě nemusíte. Platnost poukazu trvá půl roku a vy takovým odpočinkem můžete zahnat příznaky jarní únavy. Výběr data je zcela na vás, jen si termín musíte zamluvit dopředu.

Upevněte váš vztah

Pohoda a odpočinek se také promítnou do vašeho vztahu. Hádky, často zapříčiněné stresem a podrážděností z každodenních starostí se sice nevyřeší, ale máte rázem energii a čistou mysl vše řešit s nadhledem a úsměvem. Zbavte se v augustiánském prostředí napětí a vneste do vašeho vztahu zpět harmonii a soulad. Naučte se odpočívat a pečovat o své zdraví.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X