Video cvičení na pevná prsa, které stojí za vyzkoušení

Trápí vás povislá prsa? Chcete trošku vypomoci přírodě a posílit prsní svaly? Vyzkoušejte snadné cviky na posílení prsou a zpevnění horní části těla. A víte, že těmi správnými cviky můžete svá prsa opticky zvětšit i zmenšit? Pojďme na to!

Cviky na zvednutí prsou

Posilování prsních svalů je ten nejefektivnější způsob, jak vaše ňadra opticky zvětšit, zvednout a vytvarovat. Pokud vás trápí povislá prsa, zařaďte do svého denního programu jednoduché cvičení na pár minut, díky kterému poprsí krásně zpevníte. Můžete vyzkoušet třeba toto cvičící video:

Máte povolená prsa po porodu či ukončení kojení? Pokud potřebujete zpevnit hrudní svalstvo, vyzkoušejte snadné triky na zvednutí ňader, které fungují v každém věku

Jak zvětšit prsa pomocí cvičení

Toužíte po bujnějším poprsí? Bohužel neexistuje způsob, jak zvětšit poprsí bez chirurgického zákroku, vhodným cvičením ale můžete dosáhnout alespoň optického zvětšení. Správně zvolené cviky na posílení prsních svalů celá prsa zvednou, zpevní a zatraktivní. Vyzkoušejte třeba toto desetiminutové cvičení na zvětšení ňader:

Jak zmenšit prsa posilováním

Věděli jste, že prsa lze vhodným cvičením také zmenšit? Pokud vás příliš velká prsa trápí a toužíte po menším a pevnějším hrudníku, vyzkoušejte jednoduchou sérii posilovacích cviků, díky kterým zpevníte poprsí a spálíte nežádoucí tuk nejen v této oblasti:

https://www.youtube.com/watch?v=jkimeU8hVhE

Posilování horní části těla podle videa

Chcete zhubnout přebytečný tuk a zpevnit nejen prsa, ale i ramena, záda a krční páteř? Hubnutí, stejně jako zpevňování postavy nikdy nelze provádět pouze na izolované části těla. Zapojte do cvičení více svalových skupin a výsledky budou nejen lepší, ale i trvalejší. Vyšší podíl svalové hmoty vám navíc krásně zrychlí metabolismus spalování tuků a hubnutí bude celkově jednodušší.

Vyzkoušejte třeba cvičení na svaly horní části těla podle videa, na které vám bude stačit pouhých 15 minut:

Můžete také zkusit trénink horní části těla, který je vhodný i pro těhotné. Posílíte při něm zejména paže a záda, ale pokud chcete pevná ňadra, je nutné posilovat také okolní svalové skupiny:

Cviky na zpevnění, zvětšení i zmenšení prsou je dobré podpořit tou správnou výživou. Zařaďte do svého jídelníčku více bílkovin, které vám pomohou rychleji vybudovat svalovou hmotu a zrychlit metabolismus spalování tuků. Pokud nechcete investovat do speciálních proteinových doplňků výživy, věřte že stejnou službu vám prokážou zdravé potraviny s přirozeně vysokým obsahem bílkovin. Vyzkoušejte třeba levné zdroje proteinu, které seženete v každém obchodě.

Martina Nosálková

Miluju chvíle ticha uprostřed lesa i cvrkot svých dvou mláďat. Věřím na přirozenost a rovnováhu. Pokud na světě existuje nějaký léčivý zázrak, je to síla přírody a její dary, které se musíme znovu naučit využívat.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X