Co říká oblíbená barva o vaší osobnosti?

Víte o tom, že i vaše oblíbená barva vypovídá o vaší osobnosti? Americký spisovatel a konzultant v oblasti barev, Faber Birren, kromě jiného autor 24 knih o barvách, je průkopníkem této teorie. Tvrdí, že naše oblíbená barva vypovídá hodně o naší osobnosti a také tvrdí, že je možné provést úsudek o osobních rysech ke vztahu k barevným preferencím.

Co o vás říkají barvy?

Tento barevný test ukáže některé skutečnosti o vaší osobnosti, o kterých jste možná nevěděli.

Modrá

Pokud máte rádi modrou barvu, znamená to, že milujete harmonii, jste osoba citlivá a spolehlivá, vždy myslíte na druhé. V životě je pro vás nejdůležitější stabilita. Dáváte přednost pořádku.

Zelená

Máte – li rádi zelenou, pak jste upřímní, věrní a láskyplní. Lidé, kteří milují zelenou barvu, si cení své pověsti a obvykle si velmi dobře uvědomují, co si o nich ostatní myslí.

Fialová

Lidé, kteří milují fialovou barvu, jsou jedinečné a umělecké duše. Někdy mohou být i arogantní, ale mají úctu k ostatním.

Růžová

Jste milující, milí a vřelí. Patříte mezi živly, vždy dáváte víc, než dostáváte. Patříte mezi romantiky a smyslné osoby, máte idealistické představy. Jste okouzlující a vždy víte, jak jednat s lidmi tak, abyste je potěšili.

Červená

Lidé milující červenou barvu žijí naplno. Jsou odhodlaní a houževnatí a jdou si za svým cílem.

Žlutá

Pokud milujete žlutou barvu, tak se pravděpodobně velmi rádi učíte novým věcem a chcete je sdílet s ostatními. Lidé vás přirovnávají k paprsku světla, protože s vámi přichází štěstí.

Hnědá

Pokud máte rádi hnědou barvu, pak jste věrný a dobrý přítel, který se snaží být spolehlivý. Dáváte přednost stabilnímu životu.

Bílá

Lidé, kteří milují bílou barvu, obvykle uvažují logicky a vše si rádi organizují. Zmatek je to poslední, co ve svém životě chtějí.

Šedá

Tato barva je neutrální, to znamená, že i ten, kdo ji miluje je neutrální, často bývá lhostejný. Milovníci šedé barvy se snaží chránit před okolním chaosem a to někdy i tak, že se světu straní. Jsou klidní, praktičtí, neradi bývají středem pozornosti, hledají klid a spokojenost pro svůj život.

Černá

Milovníci černé barvy patří mezi citlivé a někdy i umělecké duše. Nejsou introverti, ale neradi se dělí o své soukromí, jsou opatrní na to, co sdílí s ostatními.

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X