Chcete mít bílé zuby? Víme, jak je efektivně vybělit

Je mnoho faktorů, které ovlivní to, jakou barvu budou mít vaše zuby. Když se podíváme na několik hlavních, rozhodně můžeme říci, že sem patří:

  • Kouření cigaret i doutníků
  • Pití kávy
  • Pití červeného vína a jiných alkoholických nápojů

Ideální je zuby několikrát denně čistit. Ani to ale není univerzální cesta k dokonalé bělosti. Ta by měla být spojena s jejich bělením. Jak na to? Poradíme vám.

Ideální jsou bělící pásky

Je sice možné navštívit specializovanou ordinaci, nebo jiné místo, kde se na bělení zubů zaměřují. Nutno ale říci, že je zde ještě jedna metoda. Ta je spojena s tím, že si zuby budete bělit doma, není to zase až tak nic těžkého. Podívejte se na web Belici-pasky.com, kde najdete široký sortiment pomůcek, které jsou k tomu určeny. Tento internetový obchod doporučujeme. Proč? To se dozvíte z následujících řádků. Mimo jiné i proto, že bělení pomocí pásek je celkem jednoduché – a to v souvislosti se samotnou aplikací na vaše zuby. Dalším pozitivem je i příznivá cena, v porovnání s návštěvou ordinace.

Bělení je bezpečné

Když nakoupíte u správného prodejce, který se zaměřuje na kvalitu, můžete si být jisti, že takové bělení je bezpečné. Nejsou používány látky, které by poškodily třeba vaši zubní sklovinu, nebo vaše dásně, či snad ústní dutinu. Bohužel i takové na trhu najdete a je lepší se jim vyhnout. Ty správné vám však neublíží a jsou zcela bezpečné, pokud dodržíte správný postup, i interval aplikace.

Výsledek uvidíte už za pár týdnů

Pokud budete pásky používat pravidelně, už za několik týdnů uvidíte rozdíl. Vaše zuby budou až o několik odstínů bělejší. Daná metoda, pokud zvolíte správný produkt, skutečně funguje. A to hlavně díky inovativnímu složení, které působí přesně tak, jak má – odstraňuje zažloutnutí zubů, které tak opět přinesou tolik požadovanou krásu i vám. Neváhejte a zkuste to.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X