Bolest kloubů není normální. Co pomáhá pro navrácení radosti z pohybu?

S bolestí kloubů není dobré si zahrávat. Jde o signalizaci problému, který se nevyplácí ignorovat. Bolest totiž většinou sama neodezní, ale postupem času se zhoršuje. Naštěstí existují moderní metody, které vám dokážou vrátit radost z pohybu. Jaké to jsou?

Začněte návštěvou odborníka

Je chyba říkat si, že bolest kloubů je normální a musíme se s ní naučit žít. Normální je zdravý a bezbolestný pohyb, který nás těší a nepůsobí nám nepříjemné pocity. Bolestivost může mít různé příčiny, takže je dobré navštívit ortopeda a konzultovat s ním svůj stav. Na základě vašeho konkrétního případu se dozvíte doporučení ohledně možné léčby a zjistíte, jaké máte možnosti.

Pro tělo přirozená metoda

Jednou z možností pro zmírnění či úplné odstranění bolestivosti kloubů je moderní metoda Regenplazma®, která funguje na principu znovu aplikace vlastní krevní plazmy. Jde o opakovanou aplikaci pro tělo přirozené látky, která pomáhá aktivovat většinu růstových faktorů právě v místě kloubu. To má za cíl podpořit obnovu tkáně a navrátit pohybovému aparátu jeho bezproblémovou funkci. Vzhledem k tomu, že nejsou přidávány žádné další aktivátory, tělo svou vlastní krevní plazmu přijme bez potíží a vedlejších efektů. Certifikovaná metoda, kterou nabízí na klinice Mediestetik v Praze a v Teplicích, dosahuje velmi dobrých výsledků v podobě výrazného zlepšení až vymizení problémů u 70 % pacientů.

Snížení bolesti a zlepšení hybnosti

Pokud samotná aplikace krevní plazmy nepřinese výrazné výsledky, je tu další varianta v podobě metody RegenMatrix®, která kombinuje pozitivní vliv krevní plazmy s kyselinou hyaluronovou. Právě přidání kyseliny hyaluronové pomáhá zvýšit hydratační schopnost tkáně v okolí kloubu, což je důležité pro plynulý pohyb. Výsledkem je výrazné zmírnění bolesti a zlepšení hybnosti pohybového aparátu.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X