Bělejší zuby pro krásný úsměv

Krásný zářivý a bílý úsměv je snem každého z nás. Zažloutlé zuby a černé fleky od cigaret, kávy či čaje usazované na zubech nevypadají dobře. Možná ani není hned zapotřebí utrácet ohromné množství peněz a trávit dlouhý čas v zubařském křesle. Ruku na srdce, málo kdo na to má dneska čas. Zkuste si vybrat kompletní soupravu pro určenou pro správnou hygienu a domácí bělení zubů.

Vyzkoušet můžete i lampu na bělení zubů Rio Blue Light Teeth. Tato lampa na bělení zubů vám vyčistí zuby pomocí aktivního modrého světla. Má rychlé, bezpečné a jednoduché použití. Speciální bělící gel v kombinaci s modrým světlem pomáhá rychle odstranit všechny skvrny.

Elektrický zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček není vůbec špatná věc. Zajišťuje důkladné čištění, kterého nikdy tak manuálně nedocílíme. Je ideální pro děti i dospělé a jeho nástavce jsou vyměnitelné, proto jej může používat více členů domácnosti. Tento kartáček rotuje 4 500 kmitů za minutu a to v rozsahu 60°, proto jím důkladně vyčistíte všechny zuby ze všech stran. Napájení probíhá dvěma tužkovými bateriemi a náhradní vyměnitelné kartáčky se dají vyměnit. Kouzelný úsměv se stává zárukou spokojeného života. Lidé jsou na první pohled posuzování podle vzhledu. Pokud uděláte první dobrý dojem, bude vám dána možnost prokázat svoje schopnosti.

Bělení zubů White-Lighta a Whitening-Flash

White-light je určeno na bělení zubů a opravdu účinně působí na zabarvené zuby na zmíněné skvrny od čaje, kávy, červeného vína či cigaret. Odbarvuje pigmenty usazené v zubní sklovině. Jde o moderní metodu založenou na kombinaci LED světla se speciálním bělícím gelem. Účinky jsou viditelné po několika dnech. Během bělení zubů vás překvapí příjemná mentolová chuť. Whitening-Flash je efektivní přístroj na bělení zubů. Čisticí tryska zuby rychle vybělí, účinné čištění mezizubních prostor a je zcela bezpečný na vaše bílé zuby. Pomůcky na bělení zubů mohou být i jiné. Pro přírodní bělení zubů můžete zkusit třena kurkumu s kokosovým olejem.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X