Zdravotní problémy Vodnářů. Zjistěte před čím se mít na pozoru

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní unikátní zdravotní problémy. Vodnáři jsou lidé, kteří jsou vysoce citliví a emočně vyvážení, avšak jejich nedostatek sebevědomí a obavy ze změn může vést k problémům se zdravím. Které nemoci to jsou?

Přednosti a slabiny ve znamení Vodnáře

Vodnáři jsou znamení, které se vyznačuje kreativitou, schopností přemýšlet mimo rámec a touhou po osvobození. Je tedy důležité, aby vodnáři nacházeli způsoby, jak rozvíjet a podporovat tyto kvality.

Nemoci postihující Vodnáře: Přeskočte jehlové podpatky! Vodnáři, kterým vládnou kotníky a holeně, jsou náchylní k problémům a zraněním nohou. Problémem se mohou stát také křečové žíly a srdeční potíže.

Silné stránky Vodnáře: Vodnáři věří lékařům, ale také praktikám nové doby. Jejich schopnost věřit a schopnost skutečně propojit svou mysl a tělo může být pro léčení přínosná.

Slabé stránky Vodnáře: Někdy Vodnáři zapomínají, že zdravotní problémy mohou mít skutečně fyzickou příčinu, a místo konzultace s lékařem se mohou snažit „uzdravit se samovolně“.

Nejčastější zdravotní problémy znamení Vodnáře

Je čas promluvit si o všech těch kilech, která nosíte. I když se zdá, že problémy necháváte odplynout, někdy se necháte věcmi – duševními nebo fyzickými – stále rozčilovat. To platí zejména v případě fyzických problémů. Jste typ člověka, který se usmívá a vše snadno snáší, ale někdy je v nutné si přiznat, že vás něco bolí. Jste vždycky první, kdo se dobrovolně přihlásí ke zvedání nejtěžšího kufru, k nošení největší krabice a k tomu, že se nikdy, nikdy nevzdáte. Ale vaše tělo má své limity. Pokud budete respektovat své tělo a to, kolik toho vydrží, přispějete tím k tomu, že vaše tělo zůstane zdravé i v následujících letech.

zdroj: pixabay.com

Nejlepších způsoby, jak Vodnáři překonávají potíže

Vodnáři se mohou zdát optimističtí, ale drobnosti je mohou dlouhodobě srazit na kolena. Vodnáři se musí pravidelně naladit na své emocionální zdraví, aby se ujistili, že běží optimální rychlostí. Zde je několik způsobů, jak zajistit, aby se Vodnáři cítili dobře.

 • Běžte ven. Nezáleží na tom, jestli prší. Bez ohledu na počasí nacházejí Vodnáři v přírodě rovnováhu.
 • Jeďte na výlet. Vodnáři milují dobrodružství.
 • Vydejte se na skupinovou lekci fitness. Pot a socializace dělají z Vodnáře šťastného člověka.
 • Ztraťte se v davu. Někdy je lepší, když Vodnář nikoho nezná. Stačí být mezi lidmi a ztratit se v odposlouchávání cizí konverzace, aby se Vodnář dostal z vlastní hlavy.
 • Poslouchejte hudbu. Ať už se jedná o starý playlist nebo nově vymyšlený, poslech hudby může Vodnáři pomoci zbavit se stresu.
 • Zdřímněte si. Někdy stačí, když se zasníte nebo si vše vysníte.
 • Něco změňte. Ať už se jedná o dobrovolnickou práci, nebo o podepsání petice na internetu, snaha o zlepšení světa Vodnářům vždy zlepší náladu.
 • Meditujte. Pro Vodnáře není snadné sedět v klidu, ale když se jim to podaří, je to kouzelné.

Nejlepší fitness cvičení pro vodnáře?

Jeden z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout dlouhodobě udržitelného zdraví, je cvičení. Ačkoli neexistuje žádný jednotný návod, jak se vodnáři mohou cvičit, existuje mnoho cvičebních aktivit, které by mohli zvážit. Jóga je skvělým způsobem, jak pro vodnáře vyvinout fyzickou sílu, flexibilitu a rozvíjet schopnost soustředit se. Vodnáře mohou také využít meditace na uvolnění a prohloubení svého vnitřního poznání. Ideální je také skupinový trénink. Ať už se jedná o trénink na maraton nebo triatlon, společenský prvek vás bude nutit vracet se – a posilovat.

Léčivé byliny vhodné pro dobrou náladu Vodnáře

Toto jsou vhodné bylinky pro Vodnáře, Ty jim pomohou uzemnit se a spojit se sami se sebou:

 • komonice lékařská: Tato bylina se používá při výronech, namoženích a ošetřování ran a může pomoci vyléčit případné nehody Vodnáře s kotníkem.
 • kozlík lékařský: Tato uklidňující bylina dokáže (konečně!) zklidnit rozbouřenou mysl Vodnáře.
 • fialka: Tato protizánětlivá bylina může být dobrým protijedem na životní styl Vodnáře, který je v pohybu.

zdroj:horoscope.com/zodiac-signs/aquarius/health, foto: pixabay.com

Jan Kovalčík

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X