Zastřešená sportovní hala umožní sportování i za nepříznivých podmínek

Chystáte se upravovat či stavět sportoviště a potřebujete je zastřešit, aby se dalo využívat i v případě nepříznivých podmínek? Řešením by mohla být montovaná sportovní hala. Je to nejen kvalitní, ale i cenově dostupné řešení, které umožní využívat stávající či nově vzniklé sportovní zázemí po celý rok. Výhodou jsou i nižší provozní náklady a to nejen při stavbě, ale i při následném provozu. Montované sportovní haly lze využít pro tenis, florbal, badminton, fotbal nebo volejbal, ale nejsou nezvyklé ani pro zastřešené jízdárny.

Výhody montovaných zastřešených hal

http://www.haly-polak.cz/cs/sportovni-haly-1.html nabízejí celou řadu výhod:

V první řadě jsou to nízké pořizovací i provozní náklady a mininální údržba. Další výhodou je rychlá montáž i případná demontáž. Halu můžete kdykoli velice rychle přemístit. Proto ji můžete využívat i v případě provizorních řešení. Důležitý je i elegantní vzhled a dlouhá životnost. Velkou výhodu má i jednoduchá doúprava – hala se dá kdykoli prodloužit, rozšířit či propojit se stávajícími prostory (sportovní zázemí, restaurace, ubytovna či šatny). Velikost haly se uzpůsobí vašim potřebám a požadavkům. V nabídce je i možnost textilního opláštění s pevnou konstrukcí.

Doplňky a další vybavení

Haly Polák nabízejí nejen výstavbu krytých hal, ale i celou řadu doplňků, které lze pro zastřešená sportoviště využívat. Jsou to především tribuny pro diváky, mantinely, prosvětlovací a odvětrávací okna, vytápění pro chladné období a v neposlední řadě pak osvětlení a elektroinstalaci.

Pro vytápění se využívají především plynové infrazářiče, které mají menší spotřebu energie oproti topení horkým vzduchem. Další výhodou je to, že se dají směrovat tam, kam je teplo potřeba.

Haly lze vybavit i termoizolační vložkou, která v zimě chrání proti chladnému počasí a v létě zase proti nadměrným teplotám.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X