Tento lék zvýší vaši paměť, zlepší funkci mozku a regeneruje kosti

Přinášíme vám silnou léčivou směs, která pomůže zvýšit váš metabolismus, očistit tělo od toxinů, regeneruje kosti, zlepšuje zrak a funkci mozku. Tento lék je zcela přírodní a jeho složky skvěle podpoří lidské tělo. Jaké složky obsahuje?

Účinné složky

Křen – má uklidňující, antimikrobiální, antiseptické a cytotoxické vlastnosti. Dále disponuje diuretickými a antioxidačními vlastnostmi, jde o mírné antibiotikum, které stimuluje tvorbu moči a pomáhá tak od infekce močových cest. Nejlepší ze všeho je, že tento lék je možno využívat dlouhodobě, pomáhá tělu a co víc, není na předpis.

Citrón – pomáhá při trávení, detoxikuje lidský organismus. Je nadopován vitamínem C, omlazuje pokožku, pomáhá v hubnutí a dodává tělu energii a dobrou náladu.

Ceylonská skořice – pomáhá léčit infekce, svalové křeče a erektilní dysfunkce. Rovněž bojuje proti nachlazení, podporuje hlídání cukru v krvi u pacientů s diabetem 2. typu.

Organický surový med – brání onemocnění srdce, rakovině. Disponuje antioxidanty, flavonoidy, které pomáhají snižovat riziko některých druhů rakoviny a onemocnění srdce. Kromě toho pomáhá snižovat vředy a jiné trávicí obtíže, má antimykotické, antibakteriální, antivirové vlastnosti, které zvyšují sportovní výkon a snižuje podráždění krku a kašel.


Zázvor
– používá se běžně k léčbě mnoha druhů žaludečních potíží a to včetně kinetózy, ranních nevolností, koliky, žaludečních nevolností, plynatosti. Pomáhá proti průjmům, syndromu dráždivého tračníku (IBS), nevolnosti. Pomáhá při ztrátě chuti k jídlu.

Obecně tento lék pomáhá ulevovat od bolesti, osteoartritidy, revmatoidní artritidy, menstruačních bolestí, kašle, infekcí horních cest dýchacích, dýchacích problémů, zánětů průdušek, diabetu, migrény a podobně. jak se tento přírodní lék připravuje?

Ingredience:

  • 125g organického křenu

  • 3 organické citrony

  • 3 lžíce surového organického medu

  • 1 lžíce organické Ceylonské skořice

  • 1 lžíce kořene organického zázvoru

Postup:

Ze všeho nejdřív dejte křen a zázvor do mixéru. Nakrájejte citron na plátky a přidejte do směsi. Vše míchejte, dokud směs nebude mít hladkou texturu, přidejte med, skořici a přidejte do skleněné nádoby. Uložte tuto směs do lednice a konzumujte jednu čajovou lžičku dvakrát denně po dobu tří týdnů.

Další tipy pro zvýšení mozkových funkcí

Chcete-li podpořit a zvýšit mozkovou funkci a paměť, pak můžete zkusit tyto potraviny a bylinky!

Rozmarýn – má skvělou vůni, je velmi silný a posiluje paměť ihned poté, co k němu čichnete. Dejte tyto rostliny do misky a nechejte je vedle okna. Používat můžete esenciální oleje, kdykoliv budete potřebovat duševní podporu.

Řepa – řepa disponuje přírodními dusičnany, které zvyšují průtok krve v těle a mozku.

Organické vejce – ty by se měly konzumovat častěji, žloutky totiž obsahují cholin, který vám pomůže zvýšit zdraví mozku.

Ryby (losos, treska, sardinky) – tyto druhy ryb obsahují omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro správnou funkci mozku důležité.

Avokádo – zvyšuje průtok krve do mozku

Borůvky – disponují antioxidanty, které mohou pomoci chránit váš mozek před oxidačním poškozením

Cibule – konzumace syrové cibule pomůže zlepšit vaši paměť

Rajčata – obsahují lykopen, který může pomoci chránit mozek před volnými radikály a zlepšuje vaše celkové zdraví

Hořká čokoláda – tmavá čokoláda obsahuje výkonné antioxidanty a kofein, což pomáhá zostřit paměť a také zvyšovat úroveň koncentrace.

Zelený čaj – pití 2 – 3 šálků zeleného čaje denně zvyšuje paměť, zlepšuje propojení vašeho mozku. Výsledkem je, že kognitivní funkce se spolu s pozorností zlepšují.

Tykev – obsahuje vitamín B12, které chrání váš mozek

Ořechy – obsahují omega-3 mastné kyseliny, které zlepšují kyslík a průtok krve do mozku.

Kurkuma – účinná látka v kurkumě se nazývá kurkumin a pomáhá bránit zánětu a také zvyšovat vaší paměť.

Zdroj http://www.healthiestalternative.com/heres-secret-boost-memory-80-improve-brain-function-restore-vision-regenerate-bones/

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X