Proč si dát alespoň jedno smoothie denně?

Nápoje jsou pro každého člověka nesmírně důležité. Hlavně proto, že do sebe dostává tekutiny a tak eliminuje pocity hydratace. Není to ale jenom voda, kterou je dobré pít. Lákadlem se může stát třeba i smoothie. Proč ho zařadit do svého stravovacího plánu a proč si dát alespoň jedno denně? Na to se podíváme společně.

Konec jednotvárné stravy

Smoothie je možností, jak zajímavým způsobem ozvláštnit váš jídelníček. Díky tomu nebude jednotvárný, protože každý den budete moci pochutnat něco zcela jiného. Nejenom, že dnes není problém pořídit čerstvé ovoce, ale stejně tak můžete nakoupit hotové balíčky, ze kterých je příprava daného nápoje velmi jednoduchá. A jaké příchutě jsou nejoblíbenější?

  • Maliny
  • Banány
  • Hroznové víno

Dodáte tělu vše, co potřebuje

Ať už se rozhodnete pro čerstvé ovoce, nebo se naopak rozhodnete pro kvalitní sáčky s konkrétním obsahem dané příchuti, můžete si být jisti jednou věcí. Svému tělu dodáte vše, co potřebuje. Na jednu stranu je smoothie jenom obyčejným ovocným nápojem. Na stranu druhou je ale vitamínovou bombou. A nejsou to jenom vitamíny. Jsou to také různé minerály, antioxidanty, a řada dalších pro tělo prospěšných látek.

Skvělý start vašeho dne

Ráno lidské tělo potřebuje doplnit energii a získat i trochu sacharidů, aby mohlo bez problémů fungovat. Jak na to? Pomůže mnoho věcí. A mezi ne patří i tento nápoj. Proč? Hlavně díky sladkosti některých druhů ovoce není problémem do těla dostat optimální dávku sacharidů, důležitých pro dodávání energie. I proto doporučujeme zkusit každý den smoothie hned k vaší snídani.

Ovoce vás zasytí

Ano, i tento nápoj vás může zasytit a tak se může jednat o přirozenou součást vašeho jídelníčku. I to je důvod, proč si dát každý den jedno smoothie. A to nejenom k snídani, jelikož se dobře hodí třeba i k odpolední, stejně jako třeba také k dopolední svačině.

Pokud nemáte s přípravou smoothie příliš zkušeností a chcete si dopřát nápoj, který vás osvěží, zasytí a dodá tělu všechny potřebné živiny, zaměřte se na české smoothie, které můžete pohodlně zakoupit na chytrasnidane.cz.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X