Prášky na spaní jsou mimořádně nebezpečné: Nahraďte je medem a himalájskou solí

Pro každého člověka je velmi důležité, aby měl každý den dostatek spánku. Pokud se nám nepodaří získat dostatek spánku, jsme unavení, frustrovaní a často podléháme depresi.

Nespavost je velkým problémem a mnoho lidí bohužel neví, jak správně postupovat, aby včas usnuli a jejich tělo se mohlo správně regenerovat. Někteří lidé se ze zoufalství rozhodnou pro léky na spaní a není dnes žádným tabu, že tyto přípravky mají mnoho vedlejších účinků, včetně zvýšeného rizika vzniku hypertenze, mrtvice a srdečních chorob, podrážděnosti (což zvyšuje riziko nehod) a špatného myšlení.

Dostatečný spánek je pro celkové zdraví životně důležitý a pokud ho tělo nedostane, nedokáže fungovat tak, jak by mělo. Proto pro vás máme jednoduchý přírodní prostředek, který si snadno připravíte a který má velmi pozoruhodné efekty. Skládá se pouze ze dvou snadno dostupných ingrediencí – syrového organického medu a růžové himalájské soli.

Účinné složení

Himalájská sůl obsahuje přes 80 minerálů, z nichž jedním z nich je hořčík. Hořčík působí tak, že snižuje množství kortizolu (stresový hormon), což vám umožní relaxovat a dosáhnout hlubokého spánku. V himalájské soli je mnoho důležitých prvků, které jsou pro tělo nezbytně důležité a přesto jich máme nedostatek.

Syrový organický med je jednou z nejzdravějších potravin podporujících lidské tělo. Zlepšuje spánek, léčí játra a pomáhá s obnovou buněk. Jedná se o supervýkonnou kombinaci, která zvyšuje hladinu serotoninu a melatoninu v těle. Serotonin a melatonin jsou látky, jejichž hladina klesá v důsledku psychického stresu. Pokud použijete každý večer před spaním tento přírodní lék, budete se probouzet svěží a plní energie.

Složení:

  • smes1 čajová lžička himalájské soli
  • 5 lžiček surového medu

Postup:

Obě ingredience důkladně promíchejte a lék umístěte do uzavřené nádoby.

Jak lék používat:

Každý večer si vezměte půlku nebo ¾ čajové lžičky. Směs nechte pomalu rozpustit v ústech, můžete ji také rozpustit ve sklenici teplé vody a vypít.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X