Pečujte o sebe a podpořte svoji kondici

Stále více lidí se zajímá o zdravý životní styl, s nímž souvisí i zdravá výživa. To ovšem neznamená, že bychom si nemohli dopřát to, co nám chutná a co máme rádi. Zdravá výživa se snaží nezatěžovat náš organismus a pomáhá nám s celou řadou zdravotních obtíží nebo jim předcházet. Velké množství různých produktů, které do zdravé výživy rozhodně patří, naleznete v e-shopu kaumy. Velmi oblíbené jsou matcha čaje, do zdravého mlsání patří sušené plody, ořechy či semínka a dopřát si můžete i zdravé sladké tyčinky či probiotika. Na své si přijdou i vegani a milovníci raw produktů.

Čekankový sirup

Čekankový sirup je trhu poměrně krátkou dobu, ale nachází si stále více příznivců a to díky tomu, že je to jedno z přírodních sladidel s malým množstvím kalorií. Je vhodný nejen pro diabetiky, ale také lidi s nadváhou, malé děti, vegany i alergiky. Jeho výhodou je malý obsah cukru, avšak sladká chuť. Kromě toho nabízí svým uživatelům velké množství vlákniny, neobsahuje lepek, laktózu a ani žádné druhy konzervantů. Lze jej použít jak pro kuchyni studenou, tak i teplou. Je vhodná jako sladidlo do nápojů, sušenek, domácí zmrzliny, palačinek či jogurtů. Můžete jej použít místo cukru i pro pečení domácího sladkého pečiva.

Korejský ženšen

Využívá se v tradiční medicíně Číny, Koreje a Japonska. U této léčivé byliny se používá její kořen, který svým vzhledem připomíná mrkev.

Korejský ženšen svým uživatelům nabízí celou řadu zdravotních výhod. Podporuje odolnost organismu proti únavě a stresu, přispívá k dobré tělesné kondici, podporuje vitalitu, dodává potřebnou energii a osvěží naše tělo i mysl. V případě potřeby dokáže podpořit fyzický výkon.

V nabídce jej naleznete v různých formách – tablety, kapsle, extrakt, čaje či krémy. To vše se vyrábí ze sušených a drcených kořenů ženšenu.

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X