Péči o vaše nohy zajistí rybičky Garra rufa

Rybičky Garra rufa patří mezi kaprovité druhy ryb a jejich domovinou jsou Sýrie a Turecko. Zde žijí v termálních pramenech. Díky teplotě prostředí mají menší možnosti potravy. Musely si tedy najít jiný dostupný zdroj, jímž se stala nekrotická tkáň živočichů. Mohou tedy velmi snadno pomoci odstranit i poškozenou nebo odumřelou lidskou tkáň, díky čemuž podporují její regeneraci.

Možnosti využití

Rybičky Garra rufa lze využít pro krásu či ke zdravotním procedurám.

  • Rybičky pro krásu

Rybičky fungují jako dokonalý přírodní peeling, který je bezpečný a zároveň nebolí, pomohou hloubkově vyčistit pokožku chodidel, provedou skvělou mikro masáž, díky níž se zlepší prokrvení dolních končetin, stimulují reflexní body, kterých se na chodidlech nachází velké množství a v neposlední řadě je to dokonalá relaxace, která přispívá k duševní hygieně.

  • Rybičky pro zdraví

Rybičky pomáhají zlepšovat ekzémy. Pokud vás trápí lupénka, vyzkoušejte na ni léčivé rybky. Ty jsou účinné i v případě kožních plísní, bradavic, záděrek a suché kůže. Pomáhají odstraňovat mozoly a tvrdé a popraskané paty.

Rybičky vylučují látky podporující hojivé procesy a obnovu kůže. Pokud se obáváte, že by vás rybičky mohly pokousat, nemusíte mít strach, postrádají totiž zuby.

Pořídit si je můžete i domů

Také vás láká tato představa, ale odrazuje vás hledisko hygienické? Můžete si rybičky pořídit také domů.

Tuto možnost nabízí společnost dermaquarium. V nabídce naleznete systém otevřeného akvária, které je vhodné pro chov rybek. Akvárium nabízí unikátní a moderní design a vybírat si můžete z několika barevných variant. Získáte tak nejen skvělý, ale i zdraví prospěšný doplněk vašeho domova, který můžete využívat každý člen vaší domácnosti. Akvárium je konstruováno tak, aby nabízelo nejen bezpečný kontakt s rybičkami, ale i jeho snadnou obsluhu.

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X