Kontejnerová doprava dokáže ušetřit čas i starosti

Tento pojem se rozhodně netýká pouze přepravy zboží, tak ji znáte z kamiónové dopravy, nebo z překládání kontejnerů na železniční vagóny či zaoceásnké lodě. To vše je kontejnerová doprava ve velkém, neboť kontejnery umožňují jednoduché uložení celé řady zboží a jejich skladování s maximálním využitím prostoru.

Kromě toho však existuje kontejnerová doprava Vyškov pro běžné občany a malé firmy. Nejlépe ji mohou využívat stálí i dočasní obyvatelé Vyškova, Prostějova a okolí těchto měst. Zde totiž působí firma Cetkovský, která zajišťuje kontejnerovou dopravu, odvoz sutě a likvidaci odpadu. Každý zájemce o tyto služby si může objednat přistavení kontejneru do místa svého bydliště, sídla firmy nebo ke své chalupě. Do kontejneru pak může naložit odpad nejen v podobě stavební sutě, ale i vyřazeného nábytku a jiných nepotřebných předmětů vyklizených ze sklepa, půdy či dvora. Kdo zvládne naložit kontejner za dva dny, ušetří peníze, neboť v takovém případu je pronájem kontejneru i jeho odvoz zcela zdarma.

Jaké se kontejnery se používají

Firma Cetkovský má k dispozici různé typy kontejnerů. Například jsou to kontejnery na suť, velkoobjemové, valníkové, uzamykatelné či opatřené plachtou. Oplachtované kontejnery zabraňují znečištění okolí silnic padajícími kusy sutě či prášením. Firma operuje prakticky denně ve Vyškově, Prostějově a jejich okolí, takže jejich služeb mohou využívat obyvatelé, firmy či majitelé rekreačních objektů v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších.

Další služby

Ovšem nejen na odvoz sutě Prostějov a okolí se firma Cetkovský zaměřuje. Provádí rovněž dovoz stavebního materiálu jako je písek, štěrk, dřevo, nebo dokonce i míchaný beton. Stavebníkům nabízí provedení zemních prací včetně zhotovení základové desky a také možnost pronajmutí stavební buňky, kterou firma doveze na staveniště a stavebník ji může využívat po celou dobu výstavby domu.

Pokud jde o odvoz sutě či jiného odpadu, nabízí firma Cetkovský i samotné vyklízení vybydlených domů, sklepů, dvorů či zahrad. Součástí odvozu je i ekologická likvidace závadného odpadu a nebezpečného materiálu včetně režimu ADR. Firma dále nabízí přepravu vozidel, autovraků, či stavební techniky, neboť disponuje speciálními valníky pro tyto účely.

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X