Ketomix jako snadná cesta k vysněné postavě

Keto dieta patří mezi nejúčinnější svého druhu a je velice efektivní cestou k vysněné postavě. Většinu lidí však odradí náročnost a omezení, které s sebou přináší. Právě od toho je zde naše Ketomix recenze, který vám cestu k vaší vysněné postavě výrazně usnadní. Pojďte se podívat, jak samotná keto-dieta funguje a jak vám s ní Ketomix pomůže. Představíme vám také různá specifika tohoto jídelníčku a podíváme se na to, zde je dieta opravdu tolik účinná.

 

Ketomix dieta

Princip fungování Ketomixu je založený na takzvané proteinové neboli keto dietě. Jak již napovídá její název, hlavní složkou potravy, ze které se bude skládat Váš jídelníček, jsou proteiny – tedy bílkoviny. Tuky nevynecháme, ale věc, kterou je třeba výrazně omezit, až téměř vůbec nekonzumovat, jsou sacharidy.

A co se stane, když se budeme stravovat způsobem, že nebudeme přijímat jen bílkoviny na úkor cukrů? Jednoduše sacharidy v těle dojdou, což je dobrá zpráva pro každého, kdo chce hubnout. Cukry jsou totiž primárním palivem organismu, které náš metabolismus využívá přednostně. Tuky jsou na řadě až jako druhé. Pokud nebude mít příliš energie založené na cukrech, bude naše tělo pálit to, co má – tedy tuky. Stav, kdy k tomuto dojde, se nazývá ketóza.

 

Abychom ji ale dosáhli, je nutné radikálně změnit svůj jídelníček. Cukry jsou totiž obsažené v drtivé většině potravin a to včetně různých druhů zeleniny. Ačkoliv je tato hubnoucí metoda velice účinná, je pro mnohé obtížné ji držet. A právě proto Ketomix vyvinul proteinové potraviny, které vám s tím pomohou. Můžete tak bez problémů konzumovat běžné jídlo od Ketomixu, jakým jsou například polévky.

Chuťově tak můžete nahradit třeba domácí guláš za guláš od Ketomixu, ve kterém je složení ve skutečnosti plné bílkovin a bez sacharidů. Díky tomu není již problematické zvládnout ketogenní -dietu, i když nemáte silnou vůli extrémně změnit váš jídelníček. Dokonce si můžete užívat i mlsání například díky upravené čokoládové tyčince plné proteinů.

Ketomix recenze

Ketomix je snadno dostupný a můžete si jej zakoupit hezky z pohodlí domova přes internet. Tento produkt má již mnoho spokojených zákazníků a noví stále přibývají. Je to dáno tím, že tato dieta funguje u každého a pokud ji dobře držíte, můžete skutečně zhubnout ve velmi krátkém časovém intervalu.

Složení Ketomixu spolehlivě dokáže nastartovat proces ketózy. Uživatelé v recenzích oceňují nejen účinnost, ale také chuť výrobků. Nejedná se o žádné umělé koktejly na hubnutí – všechno keromixové jídlo dokáže spolehlivě nahradit běžnou stravu a tím uspokojit chuťové buňky. Některým může Ketomix připadat velice rozdílný od běžné stravy, jiným zase téměř zaměnitelný.

Všeobecné nadšení panuje i z toho, že při užívání Ketomixu není pohybová aktivita nutnou podmínkou ke ztrátě kilogramů – rozhodně však pohyb odbourání tuků a vytvarování hezké postavy prospěje.

Ketomix výhody a nevýhody

Mezi hlavní výhody Ketomixu patří velké usnadnění procesu ketózy a také dobrá chuť. Přesto je zde, stejně jako u jakékoliv jiné diety, zapotřebí nepodlehnout pokušení a například si nedat ani lžičku cukru do kávy nebo si nekousnout dortíku. V takovém případě ketóza přestane fungovat a bude trvat opět několik dní, než se proces nastartuje.

Také je třeba správného a postupného ukončení diety, aby nedošlo k jo-jo efektu. S tím vám ale v Ketomixu ochotně pomohou, stejně jako s jakoukoliv jinou úpravou jídelníčku. Určitě oceníte, že nebudete během diety hladovět.

Na druhou stranu můžete první dny pociťovat mírnou únavu – ta však sama odezní. Většina lidí se pak při stavu ketózy cítí svěží a plní energie. Ketomix je vhodný pro všechny muže i ženy. Nehodí se však pro děti a lidi s určitým onemocněním jako je například cukrovka, potíže s játry, ledvinami, srdcem a štítnou žlázou a při onkologické léčbě. Pro všechny ostatní, kteří chtějí dostat dolů přebyteční kilogramy, je zajímavou šancí pro redukci váhy.

 

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X