Jednoduchý a účinný způsob, jak zabránit chrápání

Chrápání je problém, který se týká zejména těch, kteří s chrápající osobou žijí. Pokud váš partner chrápe, zřejmě víte, jaké to je prožít bezesnou noc. K chrápání dochází během hlubokého spánku, obvykle, když jsou poškozené nosní stěny, stažené dýchací cesty, když dotyčný trpí nadváhou, konzumuje příliš mnoho alkoholu, nebo z jiných důvodů, například při přebytku hlenu v hrdle nebo nosu.

Naštěstí existuje účinný prostředek, který dokáže chrápání zastavit. Představíme si recept na nápoj, který mnoha lidem pomohl se zastavením chrápání.

Domácí nápoj proti chrápání

Ingredience:

  • 1/4 citronu
  • 2 mrkve
  • 1 čerstvý kořen zázvoru
  • 2 jablka

Instrukce :

Dejte všechny ingredience v mixéru nebo odšťavňovače a vytvořte smoothie nebo šťávu.

Jak nápoj používat

chrápáníNápoj konzumujte každý večer, vždy 2 až 3 hodiny před ulehnutím do postele. Účinnost tohoto přírodního nápoje je ve vlastnostech jeho ingrediencí. Vysoký obsah vitamínu C v citronové šťávě snižuje množství nosních tekutin a čistí nosní dírky, zatímco mrkev a jablka vyčistí nos a podpoří zdravý spánek. Také kořen zázvoru zmírňuje bolest a tlak vytvořený v nosních dírkách.

I přesto, že je chrápání ve většině případů neškodné, je dobré pro něj najít řešení a to zejména v případě, kdy vás trápí již delší dobu a narušuje normální dýchání.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X