Jak dodávat vlasům správné vitamíny?

Chcete, aby vaše vlasy byly dokonalé a zdravé? Pokud ano, je třeba jim dodávat dostatek vitamínů, ale i jiných látek, které zajistí, že budou nejenom zdravé, ale že budou i velmi dobře růst. A jakým způsobem jim dodat vše potřebné? Podívejte se na několik našich tipů.

Vmasírujte do vlasů speciální přípravky

Těch je na našem trhu celkem dost. Pokud nevíte, jaký můžete zvolit, aby vám pomohl a byl skutečně účinný, potom doporučíme Minoxidil. Je osvědčenou možností, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. A použití? Je velmi jednoduché, jelikož tento produkt jenom vmasírujete do vaší hlavy, a to tak, aby bylo zajištěno, že se dostane k vlasům, ale i k vlasové pokožce.

Stačí spolknout tabletu

Druhá možnost je dnes považována za jednu z těch nejjednodušších. Není se čemu divit, jelikož takové spolknutí jedné tablety je velmi rychlé a také velmi jednoduché. Máte jistotu, že když dané tablety budete užívat pravidelně, pomůžou vitamíny na vlasy i vám samotné. Kromě jednoduchosti užívání nesmíme zapomínat ani na další pozitiva, která tato možnost má. Jaká to jsou?

  • Finančně dobrá dostupnost vitamínů
  • Bohatá škála pro vlasy prospěšných vitamínů
  • Snadné dodržení optimálních denních dávek

Zkuste také masku

Nejenom na pleť, ale také na vlasy dnes existují různé masky. Jak je používat? Není to zase až tak složité. Stačí ji jenom nanést, potom několik minut, či desítek minut nechat působit a následně opláchnout. Aplikace by měla probíhat vždy v koupelně, a to během toho, co si myjete vlasy,

Co všechno obsahuje váš šampon?

I ten může obsahovat vitamíny a minerály, které jsou pro vaše vlasy to pravé. Díky tomu, že si je tímto šamponem umyjete, budou nejenom čisté, ale budou i zdravé. Všechny potřebné látky se během dané procedury snadno a rychle vstřebají. Toto je také jeden z osvědčených a rozhodně i jednoduchých postupů, jelikož není třeba dělat cokoliv navíc.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X