Cibule na chodidlech: Dokáže vás zbavit nemoci i přes noc

Cibulový zábal vám nic neříká? Tento lék ze 16. století se může zdát zvláštní, ale cibule na chodidlech vám může pomoci léčit různé druhy onemocnění – zmírní nachlazení, sníží horečku, zbaví tělo toxinů. Umístěte ji do ponožky a nechte působit přes noc.

Cibule má silné léčebné vlastnosti, protože je bohatá na četné zdravé sloučeniny. Je velkým zdrojem sloučenin síry, které poskytují silné protizánětlivé, antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Podle čínské medicíny umožňuje spodní část nohou přímý přístup k vnitřním orgánům, jako jsou mozek, játra a srdce a to přes meridiány. Ve skutečnosti má spodní část nohou mnoho různých nervových zakončení, přibližně 7000, která se přímo spojují s různými orgány v těle. Jsou to velmi silné elektrické obvody uvnitř těla a jsou často neaktivní, protože nosíme boty.

oloupaná cibule

Jedním z nejlepších způsobů, jak otevřít tyto elektrické dráhy (meridiány) a pomoci vyčistit vaše vnitřní orgány, aniž byste například drželi dietu, je nakrájet cibuli a dát ji, přes noc, do ponožky. Jakmile cibule přijde do styku s nohama, mají její léčivé vlastnosti přímý přístup k mnoha systémům a orgánům těla.

Cibulová ponožka

Pokud vložíte, před spaním, plátek cibule do ponožky, pomůžete zničit bakterie a virové patogeny v těle a vyléčíte tak první příznaky nachlazení. Můžete to také vyzkoušet pomocí igelitového zábalu a to místo ponožky.

Zduřené lymfatické uzliny naznačují infekci v těle. Podle Dr. Lauren Feder může být cibulový zábal velkým pomocníkem při léčbě různých onemocnění, včetně zduření žláz.

Metoda s cibulovou ponožkou byla zkoušena mnoha lidmi a všichni tvrdí, že je vysoce efektivní. Kromě toho se může použít také u malých dětí a nikoliv pouze dospělých. V tomto případě je vhodnější používat šalotku.

Jak pomáhá cibulový zábal během spánku

  • Vyčistí krev – a to díky kyselině fosforečné, kterou cibule obsahuje.
  • Zabíjí bakterie a patogeny – především díky antibakteriláním a antivirovým vlastnostem.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X