Abyste zhubli, musíte změnit své stravování

Mezi námi jsou jedinci, kteří k dokonalé postavě nemusí dělat vůbec nic. I když sní 2 čokolády denně, pijí sladké minerálky, nesportují, jsou pořád stejní. Ale většina z nás má potíž se snadným a rychlým přibýváním na váze, stačí jen být týden na dovolené. Shazovat pak nabraná kila není jen tak…

Co udělat pro spokojenost s tělem

Věřte, že bez přičinění se k vysněné postavě nepřiblížíte. Chybu děláme nejčastěji v příjmu potravin. Jíme smažená, tučná jídla, dopřáváme si mnoho cukru, i když se nám to na první dobrou nemusí zdát, jíme přehnaně velké porce, protože máme roztažené žaludky. Stejně tak jíme víckrát, než je potřeba, jíme pozdě večer nebo v noci. Anebo jíme nepravidelně, celý den si neuděláme čas na pořádné jídlo, a odpoledne nebo večer se nacpeme k prasknutí. Tělo si pak samozřejmě dělá tukové zásoby, aby bylo na podobné zítřky připraveno.

Jak zhubnout řeší denně mnoho žen a mužů. Nejen teď v létě, ale celoročně. Lze to i s pomocí KetoMix diety. Spalování tuků je při ní zajištěno díky ketóze, která u vás nastane díky připraveným jídlům během pár dnů. Ketóza nastává, když tělu nedodáte dostatečné množství sacharidů. Tělo je musí nahradit něčím jiným. Jako zdroj energie začne používat ketony. Ty se vytváří z tělesného tuku, kterého máte nadbytek. Při jakékoli činnosti budete díky ketóze hubnout.

Hubnutí v několika fázích

První fáze KetoMix diety, kdy jíte jídla s nízkým obsahem sacharidů, půl kila zeleniny a oříšky či semínka, trvá 1 – 8 týdnů. Nebudete hladoví, budete jíst pravidelně 5x denně, a přitom budete vidět výsledky.

Ve druhé fázi už nebudete jíst jen připravená jídla, ale začnete si vařit dle receptů ze stránek KetoMix magazínu či manuálu. Tato fáze vás bude provázet min. 1 týden a max. tak dlouho, aby součet týdnů s první fází nepřesáhl 14 týdnů.

Pak nastane třetí fáze, co je vlastně přechod na zdravější stravu. Už budete plně fungovat sami za sebe, budete jíst jídla, která si sami připravíte. Opět půjde o recepty z videonávodů nebo z magazínu. Díky tomu si udržíte novou váhu.

Vyzkoušejte tuto dietu co nejdříve a přejděte k zdravějšímu životnímu stylu, díky němuž získáte zdravější tělo i ducha.

Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X