Zbavte se otravných chloupků jednou provždy

O možnosti laserového odstranění chloupků slyšel dnes již téměř každý. A jistojistě o něm tajně sní téměř každá žena. Koho by také nelákalo zbavit se nežádoucích chloupků a odpustit si nekonečná martýria se žiletkou či chvíle pláče s epilátorem? Dnes to opravdu jde již mnohem chytřeji. A není se čeho bát. Procedura odstranění chloupků je dnes velmi bezpečná, bezbolestná a účinná – alespoň když víte, co děláte.

O co přesně se jedná?

Chloupky se odstraňují laserovým paprskem. Proces funguje na principu selektivní fototermolýzy. Můžete si pod tím představit proces, při kterém laserový paprsek ničí buňky a cévky v růstové oblasti chloupku. Chloupek tímto odumírá. Okolní kožní buňky nejsou nijak negativně ovlivněny.

Celá procedura je se správným přístrojem velmi rychlá, bezbolestná a spolehlivá. Jaké přináší benefity si asi dokážete představit – ušetříte neskutečné množství času, které jinak strávíte nudným holením, stejně tak ušetříte peníze za holicí pomůcky, a především pak nervy – ten nepříjemný pocit, že máte chlupaté nohy v tu nejméně vhodnou chvíli, tak ten už nemusíte nikdy znovu zažít.

Samozřejmě lze zbavit chloupků nejrůznější místa na ženském i mužském těle.

Laserová epilace Praha

Nejlépe se vše důležité můžete dozvědět při odborné konzultaci. Naše dermatologické centrum Altos laserová epilace Praha je vám plně k dispozici – přijďte s námi probrat všechny své otázky. A proč jsme právě my tím pravým místem? Jelikož vám kromě úspěšných odborníků nabídneme péči těch nejpokročilejších přístrojů – v tomto případě Motus AX Moveo, který jako jediný garantuje opravdu bezbolestnou proceduru a dovede epilovat všechny, i nejtmavší fototypy.

Účinnost? Co je třeba mít na mysli?

V první řadě počítejte s tím, že je třeba zákrok absolvovat několikrát s odstupem 6 až 8 týdnů. Jde o to, aby chloupek mohl být laserem odstraněn, musí se nacházet v určité fázi růstu – a v té nejsou nikdy všechny chloupky najednou. Proto je nutné proces opakovat.

Také pamatujte na to, že pokud bude po proceduře porušena hormonální hladina, růst chloupků se obnoví.

Dva týdny po zákroku budete muset pokožku trochu chránit před sluncem – opalovací krém s vysokým faktorem bude dostatečný.

A to bude vše podstatné. Pak už si můžete užívat hladkou pokožku – vždy a bez práce. Pokud potřebujete k rozhodnutí více informací, neváhejte kontaktovat naši kliniku Altos. Nabízíme pro vás možnost nezávazných konzultací, tak je využijte!

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X