Má Vaše dítě psychosomatické potíže? Navštivte dětského psychologa v Brně

S dětmi to občas není snadné a děti to naopak nemají snadné s námi. Mnohdy vám nedokážou říct, co je trápí, nebo vám to sdělit jednoduše odmítají. A někdy pak své problémy komunikují psychosomatickými potížemi, jako jsou bolesti bříška, hlavy, onemocnění kůže, potíže s vyměšováním, častá infekční onemocnění nebo únava. V takovém případě je nasnadě navštívit kvalitního dětského psychologa, který řeší podobné problémy dnes a denně.

Ne všude je ovšem jednoduché takového specialistu najít. V Brně je psychologů dlouhodobě nedostatek, objednací lhůty jsou často v řádech měsíců.

Nyní se vám naskýtá řešení. Nově otevřená poradna PhDr. Lenky a Adama Chalupníčkových přímo v centru Brna vám dokáže s problémy pomoci takřka okamžitě. Objednací doby jsou oproti konkurenci velice krátké, veškerý personál je naprosto profesionální a diskrétní, pracovna je vybavena nejmodernějším vybavením, abyste se vy, klienti, cítili co nejpříjemněji.

Kromě dětské psychologie se ordinace zaměřuje i na problémy dospělých, kterým pomůže psychoterapie. Tu je možno provádět individuálně i v párech, navíc není problém rovněž podstoupit celkovou psychologickou diagnostiku a rozkrýt pozadí všech problémů. Odborníci v sociální sféře ocení možnost supervize.

Pokud tedy hledáte psychologa, který vám i vašim dětem pomůže od psychických problémů a zmapuje všechny vaše potíže, poradna PSYCHOLOGOS je tou správnou volbou. Dostane se vám plné diskrétnosti, plně individuálního přístupu i přívětivých objednacích lhůt. To vše v samém centru Brna, kde je nejen dětských psychologů nedostatek. Tak nač dusit problémy v sobě? Protože když nepláče duše, pláče tělo.

Chcete řešit psychosomatické potíže? Více na: PSYCHOLOGOS – psychologické služby v centru Brna

Pavla Novotná

Miluji přírodu a vše co s ní souvisí. Hrozně ráda cestuji a zajímám se o různé bio produkty, zdraví prospěšné látky, vitamíny apod. Snad vám moje články pomohou najít odpovědi na otázky co vás trápí.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X