Poznejte pozitivní účinky thajské masáže na vlastním těle

Máte bolesti zad, krku či jiné části těla? Jste v neustálém stresu? Zkuste pravou thajskou masáž, o jejichž pozitivních účincích jste jistě slyšeli mnohokrát. A pokud ne, tak se o nich můžete dozvědět právě teď. Navíc nemusíte cestovat tisíce kilometrů, abyste zažili pozitivní účinky originální thajské masáže. Poznejte ten rozdíl oproti klasické evropské masáži.

Dlouhá tradice

Historie thajských masáží sahá hluboko do historie, takže se jedná o velice účinné masáže, jejichž léčebné účinky prověřil sám čas. První zmínky o thajských masážích můžeme pozorovat již ve starověku. Předností thajských masáží je pozitivní působení na celý lidský organismus a na problematické partie vašeho těla. Thajské masáže využívají stimulace akupresurních bodů tlakem, tento tlak má velice příznivé účinky na rozproudění energie v lidském těle.

Léčebné účinky

Léčebných účinků má thajská masáž velké množství. Mezi významné účinky patří zejména celkové uvolnění těla a načerpání nové energie. Vynikajících efektů dosahuje zejména u nejčastěji namáhaných částí lidského těla, jako jsou ruce, nohy, krk či záda. Nelze opomenout ani pozitivní vliv thajské masáže na krevní oběh, odstranění nahromaděného stresu a celkovou harmonizaci těla. Pozitivní účinky originální thajské masáže lze pociťovat již po půl hodině, ale pro vyšší efektivitu se doporučuje zhruba hodina a půl.

Dopřejte si ji v centru prahy

Pro poznání tradiční thajské masáže na vlastní kůži již nemusíte cestovat nikam daleko. Originální thajské masáže můžete vyzkoušet v salónech Gold Hand Thai Massage přímo v centru Prahy. Můžete se nechat hýčkat od thajských masérek hned na dvou místech, a to ve Vodičkově ulici v Praze 1 a v ulici Koulova na Praze 6. Thajská masáž Praha čeká na vás.

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X