O portálu & podmínky

Vítejte u biolékaře. Náš portál je zasvěcený přírodním metodám léčby, alternativní medicíně a zdravým tipům pro vaše tělo. I když jsme obklopeni moderními technologiemi, není to tak dlouho, co byl člověk součástí přírodního koloběhu života. V dávných dobách jsme žili v naprostém souladu s přírodou, byli jsme součástí potravinového řetězce mnoha zvířat a věděli jsme, jak se o sebe postarat jen s tím, co nám dá příroda. Na všechny neduhy jsme znali vhodný lék a tyto znalosti jsme si předávali z generace na generaci.

S rozvojem moderních technologií odvrátila většina lidí tvář od původních zvyků. Stala se závislou na moderních výdobytcích, které však již nesměřují k lidskému zdraví, ale zejména k prosperitě velkých společností na trhu.

Naším cílem je soustředit zde všechny důležité znalosti předků, včetně moderních výzkumů, aby vám byly snadno dostupné a mohli jste jich naplno využívat. Dozvíte se, jak využívat přírodních způsobů léčby, jak se starat o tělo, jak zdravě pěstovat potraviny i jak si uvařit zdravé jídlo.

Rozvíjejte portál s námi

Na rozvoji portálu se můžete podílet i vy. Pokud máte zajímavé tipy, o které byste se rádi podělili, neváhejte a zašlete nám je. Budeme rádi za všechny vaše reakce a příspěvky.

Podmínky portálu a autorská práva

Budeme rádi, když budete naše příspěvky sdílet svým přátelům, ale chtěli bychom vás poprosit, abyste samotné články nekopírovali, naši redaktoři (či naši čtenáři) si s nimi dali práci, aby zde byly k dispozici každému. Tento portál se opírá o odborné zahraniční výzkumy,  čerpá informace z odborných publikací a uvádí i citace, na které můžete najít zdroj pod konkrétními články. 

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)
X