Elektronické cigarety Joyetech

E-cigareta Joyetech je naprosto nová generace cigaret a přináší revoluční přístup v technologii kouření. Kouření, nebo přesněji řečeno inhalování kouře z e-cigarety je vlastně stejné jako kouření cigarety klasické. Na jazyku cítíte chuť klasické cigarety, z úst také vyfouknete stejný obláček páry. Elektronické kouření ale přináší jen páru se zbytkem nevstřebaných látek. Ona vydechovaná pára nezapáchá stejně jako kouř z klasické cigarety. Nikdy nenačichnete vy, vaše vlasy, oblečení ani vaše záclony.

Kouření bez škodlivých látek

Prověřené e-cigarety předních výrobců Joyetech patří mezi nejoblíbenější. E-cigarety jsou nabízeny i s dalším bohatým příslušenstvím. Můžete si vybrat produkty i různé příchutě. Pokud chcete kouřit zdravěji, zkuste elektronické kouření. Cigaretový kouř, který vdechujete s klasické cigarety během kouření, obsahuje zdraví škodlivé látky, jako je dehet, oxid uhelnatý, methan, kyanid sodný, benzpyren, nitrosaminy, radioaktivní polonium a mnoho dalších látek. S elektronickou cigaretou vaše tělo netrpí pod náporem těchto jedů.

Pokud tedy máte pocit, že kouření obtěžuje vaše okolí a o kouření doma v pohodlí vašeho křesla si můžete nechat jen zdát, nemusíte se nechat omezovat. Řešením je e-cigareta Joyetech. Elektronická cigareta plně nahrazuje veškeré klasické cigarety. Nepřijdete tak o svůj oblíbený denní rituál. Potřebujete zkrotit svou nervozitu a zaměstnat své ruce? Dejte si oblíbenou pauzu a vychutnejte si nikotinové opojení a povzbuzení. Tato e-cigareta je tou správnou volbou. Elektronická cigareta se stává naplněným snem všech kuřáků i nekuřáků.

Šetřete s e-cigaretou Joyetech

Kouření s elektronickou cigaretou je také mnohem levnější než kouření veškerých klasických cigaret. Průměrně se odhaduje 4 až 5 násobek všech ušetřených financí za jeden měsíc. Kuřák, který kouří 20 kusů klasických cigaret denně, při průměrné ceně krabičky cigaret 75 korun prokouří kuřák měsíčně asi 2.400 korun. Kuřák, kterému slouží e-cigareta a pořídí si e-liquid 30 ml v ceně přibližně 250 korun, ušetří asi 2.150 korun měsíčně.

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X