7 tipů, jak využít cibulovou šťávu pro růst vlasů

Může to znít trochu divně, ale cibule funguje velice dobře, pokud jde o péči o vlasy. Pomáhá při léčbě poškozených vlasů, třepení konečků a vypadávání vlasů. Obsahuje síru, která podporuje vlasové kořeny a stimuluje růst vlasů. Její šťáva podporuje růst vlasů.

1. Cibule a voda

Směs 1 dílu šťávy z cibule a 2 dílů vody aplikujte na vlhké vlasy a především pak ke kořínkům, vlasy zabalte do ručníku a nechte působit půl hodiny.

2. Cibule a kokosový olej

Tato kombinace vlasy vyživí, zlepší jejich kvalitu a podpoří jejich růst. Směs oleje a cibulové šťávy jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Hlavu zabalte do ručníku a nechte působit po dobu 30 minut.

3. Cibule a pivo

Smíchejte najemno nakrájenou cibuli, cibulovou šťávu a trochu piva a směs použijte jako vlasovou masku. Pro optimální výsledky používejte 2x týdně.

4. Cibule a med

Toto je nejúčinnější domácí lék, pokud jde o podporu růstu vlasů. Smíchejte cibulovou šťávu a 1/2 čajové lžičky medu a vzniklou směs aplikujte jako vlasovou masku, nechte působit alespoň hodinu.

5. Cibule a rum

Namočte cibuli do rumu a nechte 12 hodin louhovat. Vzniklou směs jemně vmasírujte do pokožky hlavy.

6. Cibule a citron

Tato kombinace je ideální domácí prostředek nejen pro podporu růstu vlasů, ale pomůže také odstranit lupy.

7. Cibule a jogurt

Nakrájejte cibuli na jemno a vmíchejte do ní 1 lžíci bílého jogurtu. Vzniklou směs použijte jako vlasovou masku, nechte působit 45 minut.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)
Komentáře

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X