Šokující kampaň upozorňuje na znečištění oceánu

Už jste někdy použili plastové příbory nebo jednorázový plastový kelímek? Může se to zdát jako něco neškodného, ale pokud si představíte, že to udělá 7,7 miliardy lidí, je z toho globální problém. Mnoho mořských tvorů se doslova topí v plastu a jednou z možností, jak na problém upozornit, jsou trefné kampaně, které dokáží na problém důrazně upozornit.

Zvýšení povědomí o znečištění plasty

Pokud má dojít k řešení problému, je skutečně potřeba, aby o něm vědělo co nejvíce lidí a změnilo svůj přístup k životnímu prostředí. Mnoho lidí o tomto problému neví a to se snaží změnit mezinárodní nezisková organizace Sea Shepherd Conservation Society (SSCS). Organizace vyvíjí maximální úsilí k ochraně ekosystémů a ohrožených druhů ve světových oceánech. Společně s reklamními agenturami Tribal Worldwide São Paulo a DDB Guatemala vytvořila šokující kampaň, která má za úkol zvýšit povědomí o znečištění oceánů.

3D plakáty s trpící želvou a tuleněm jsou dostatečně výstižné a s trochou štěstí splní svůj účel.

Více na: seashepherd.org, facebook.com/seashepherdglobal

Barbora Brodacká

Mezi mé koníčky patří zdravé vaření a sport. Ráda žiji zdravě a o svoje zkušenosti a znalosti se s vámi dělím na tomto webu. Snad vám moje články pomohou a dozvíte se něco nového! :-)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X